Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

Xenocide said:

vay be. oyunun diğer oyunlar kadar gerekli olmadığı kanaatine varıldı diye botlar, hileler, trackerlar falan havada uçuşuyor. ne kadar da legal.

gerçekten oynayanlar önemli değil, çünkü siz oyunun gereksiz olduğu kanaatine vardınız. önemli olan o.

legal ya da illegal olmasi umurumda degil

racial passive'den dolayı sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

daha turkiye'ye cikmamis oyunun sjwligini yapiyorsun abi?
Hayir bende pokemon oynayan falan adamim en son X&Y oynadim, Sun preorderda misal.

Oyunun pokemon ile alakasi yok. Sadece meraktan kurcaliyorum su anda botlari.

Ha benim botlarla ugrasmam oyunun ciddi ciddi kotu oldugu gercegini degistirmez ki. Dedik iste pokemonun skin'i gecirilmis ingress.

O kadar kaliteliyiz o kadar mobil oyun bilgimiz var oyunlarda diyorlar. Serverlari bile hala toplayamadilar. Gercekten komiklik derecesinde bir rezalet var hem oyunun sistematigi hem de kalitesi acisindan

Ciddi anlamda kotu olan bu oyunu duzgun oynayipta kendinizi savunma gereksiniminde hissetmeyin abi. Gerek yok. Parali bir oyun degil. Adamlar botlara karsi herhangi bir onlem almis degiller. Kullaniciyi dusunme gibi bir durumlari yok. Yapilan elestirilere bile yavsakca cevap veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, oyunda tamam hile engellememiz gereken bir şey değil. Bizim sorumluluğumuz değil.

Ama yok kod yazdım yok değiştirdim... Sitede zaten hack, bot hepsini konuşmak yasak.

Ya hepsini geçtim, burada bu kadar adam hileden gözünüzün önünde şikayet ediyor, rahatsızlığını belirtiyor. Az anlayışlı olun ya. Az empati be.

Mesajların büyük çoğunluğunu temizledim son bir kaç sayfadaki. Hala kimseyi banlamadım, ama bu demek değil banlatmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Arkadaşlar, oyunda tamam hile engellememiz gereken bir şey değil. Bizim sorumluluğumuz değil.

Ama yok kod yazdım yok değiştirdim... Sitede zaten hack, bot hepsini konuşmak yasak.

Ya hepsini geçtim, burada bu kadar adam hileden gözünüzün önünde şikayet ediyor, rahatsızlığını belirtiyor. Az anlayışlı olun ya. Az empati be.

Mesajların büyük çoğunluğunu temizledim son bir kaç sayfadaki. Hala kimseyi banlamadım, ama bu demek değil banlatmayacağım.

Benim mesaj da ucmus arada :P Mesajim daha cok 100 dolara veriyim configle birlikte, emek var diyen arkadasaydi aslinda. Herneyse, amacim hileyle oynamayi hakli cikarmak falan degil, keza oynamiyorum bile. Ilk 3-4 gun bakindim oyuna biraz, sonra botlari kurcaladim, gg normk. özetle Senarious aciklamis zaten. User feedback umurlarinda bile degil heriflerin, ve daha önce de dedigim gibi hala minor text fix virt zirtla ugrasiyolar. Herkesin kendi tercihi oynayip oynamamak durum bu haldeyken.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bugun kugulu'da yedi kisi oturup 4 kere gym aldik. hemen saldiriyor pezemenkler. tek basima 3 kere gym devirdim dragonite 2k vardi hem de icinde.

isin komigi herkes birbirini goruyor oynarken. boyle kisik kisik bakisiyoruz arada kirmizi takimin kizlariyla. mavi ve kirmizi savastilar. gym bosaldi, kondum hemen sonra. tesekkurumu de ettim ama.

aynisini da bana yaptilar sonra. :/ gym bosaldigi an konma olayini biraz degistirseler iyi olacak aslinda.

bu arada gym'lerin levellarini dusurerek alabiliyorsun onceki sayfalarda sormus birisi.
3 level ise girdigin, 3 kere falan dovusmen lazim sanirim. 0 oldugu zaman gri oluyor ve aliyorsun. sonra trainleyerek lvl arttirabiliyorsun. 9 lvla cikan olmus sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...