Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

yeniköyde sedona kafe var, pisikletçi

iki tane stop'un tam ortasında, ikisine de oturduğun yerden ulaşabiliyorsun. iki point e lure attığında toplayabildiğinden çok pokemon çıkıyor.

30 dk oturup kahve içip avlamak için gayet güzel.

gençler hep geliyor fark etmişler durumu.

bilmiyorlar ki arkada bir yerde sinsi bir herif çıkan her şeyi onlar görmeden cebe indiriyor ve asla lure harcamıyor

MUWHAHAHAHAH

yalnız oyun adam olur tutarsa, kafeler pokestop olabilmek icin para odemey baslar nintendoya...
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yok demek istediğim şuydu, sabah işe yürürken bizim takıma ait bir gym gördüm içinde boş yer vardı, benim 600 lük bebeyi bıraktım ama içeride baya 1k lık adamlar vardı. bu adamlar savunurken, ben arada kaynasam ve pokemon orada uzun süre kalsa bana ne ödül geliyor. yani X süre savundun ödülü mü geliyor yoksa bir şey alman için savunurken düşman mı dövmen gerekiyor etc

ben akşam bizim ordaki gym e koyuyom yancı olarak gold geliyor beelli bir süre dayak yemeden kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

evet bu ara gym'ler çok kenar mahallelerde falan değilseni 1000+ pokemon istiyor. zaten öyle pokemonlar yoksa gym'e girmenize gerek yok, o seviyeye gelemden gym'ler bi boka yaramıcak sizin için siz lvl kasmaya bakın. gym'den gelen reward gold işte, onu da 2-3 tl verip alabiliyosun. ordan da çanta lazım öncelikli olarak, e o da zaten 16-17 lvl'da lazım olmaya başlıyor.

lure atılan ve dipdibe olan pokestop'larda haraslıcanız işte en hızlı lvl almak için. bi de farklı pokemonlar bulmak hızlı lvl aldırıyor. ben tracking yapıp olmayanları buldum hep, bi de şanslıydım karşıma çıkan da çok oldu. şu an 85'i falan var bende, o yüzden baya bi xp ordan gelmiştir.

tracking nasil yapiyorsun anlatasana. nasil patisin nerde cominiti filing. trye gelince seni dövüse cagricam.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

Lancelion said:

Mithat said:

Haritası var mı bunun? Ben mesela tatildeyim , evin oralarda nerde pokestop ve gym var bakmak istiyorum , bi yolu var mı?

https://www.ingress.com/intel

aradigina en yakin harita bu

google play hesabı olmayanlar için harita yok mu?

birisi google play mail şifresi versin ya hayrına şu haritaya bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gym olayı nasıl oluyor? Bugün baktım boş zamanım var göz ucuyla kestiğim bi gym vardı oraya gideyim dedim. Neyse gittim adamda 460 CP golbat var bende 484 CP. Direk düz hesap ben bunu yerim dedim. Kapışma başlayınca benim golbat adamın golbata bakarken o çatir çutur tokatladı. Atack çekmek için yapılması gereken birşeymi var?

Varmış ekranı tablıyormuşuz. Ben nasıl bi noobum ya
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Abi gym olayı nasıl oluyor? Bugün baktım boş zamanım var göz ucuyla kestiğim bi gym vardı oraya gideyim dedim. Neyse gittim adamda 460 CP golbat var bende 484 CP. Direk düz hesap ben bunu yerim dedim. Kapışma başlayınca benim golbat adamın golbata bakarken o çatir çutur tokatladı. Atack çekmek için yapılması gereken birşeymi var?

Varmış ekranı tablıyormuşuz. Ben nasıl bi noobum ya

Ekrana ölümüne tıklayarak düz saldırı yapıyorsun.

Sağa sola swipelayarak rakibinin ataklarını dodgeluyosun.

Mavi kareler (3 tane var hp bar'ın altında) dolduğunda, ekrana basarsan special attack yapıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

Bugun bizim magazaya girmeye kalkmis pokeciler ellerde telefonla. Guvenlikte sormus kimi aradiniz ettiniz diye pokemonlar var burda onlara geldik diye diyince olay cikmis. Ulen keske orda olaydim fdsfisds

Ne mağazası abi o kapıda bar bodyguardı gibi adam mı duruyo? Damsız almıyor musunuz mağazaya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...