Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

her seferinde bu pure kansere geri dönüyorum ve hep aynı şekilde sinirlenip bırakıyorum.

son 11 maç 10 galibiyet gerçi güzel döndük, 2 rank atladım falan da community toplamış dedik de son 2 maç yine sinir krizine girdim.

ilkinde first pick, tank seçer misin dediler diablo aldım. 4 SPEC SEÇTİLER 4 SPEC

Sylvanas, Azmo, Medivh, Jaina.

Pardon Jaina spec değilde neyse...

Küfürler ettim, aşağıladım yenildik doğal olarak.

İkinci oyuna geçtim. Bu sefer pre-pick Abathur geldi. Ben de illidan aldım. tek tek pick alıyoruz millet yine healer seçmedi, tank seçmedi. li-ming ve samuro geldi ilk dörtte pre-picklere rağmen. abathur'a dedik değiştirir misin bu salaklar yüzünden yok dedi değiştirmedi. son pickteki eleman johanna aldı insafa gelip heal'i bırakıp tabii ki yenildik 12 dakika falan. yani en son alt-f4 çektim çıktım zaten rank falan düşmüştür yine.

bu community adam olmaz. tam bir geri zekalı yuvası. yine siliyorum 1 ay falan dönmem yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben bu oyundaki eğlence mantığını anlayamıyorum.

Pek oynamış gibi görünmek istemem ama 10 saat kadar yüksek rank oyuncuları izledim.

Ne gerilim ne heyecan hissedebildim. Tamam bliz yüzünden ön yargım var ama bunu yıkabilmek için biraz çabaladığımı düşünüyorum. Fakat niye sıkıcı ve bayık görünüyor anlam veremiyorum.
Bi dota 2 deki yüksek ranklara bakıyorum, bi buna bakıyorum. Aradaki fark uçurummuş gibi görünüyor.

kaçırdığım birşey var mı?
"şu adamı izle gerçek hots neymiş gör" diyebileceğiniz birisi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

comebackler güzel abi, milleti izlemene gerek yok sende yapabiliosun bunu.
Densiz said:

Ben bu oyundaki eğlence mantığını anlayamıyorum.

Pek oynamış gibi görünmek istemem ama 10 saat kadar yüksek rank oyuncuları izledim.

Ne gerilim ne heyecan hissedebildim. Tamam bliz yüzünden ön yargım var ama bunu yıkabilmek için biraz çabaladığımı düşünüyorum. Fakat niye sıkıcı ve bayık görünüyor anlam veremiyorum.
Bi dota 2 deki yüksek ranklara bakıyorum, bi buna bakıyorum. Aradaki fark uçurummuş gibi görünüyor.

kaçırdığım birşey var mı?
"şu adamı izle gerçek hots neymiş gör" diyebileceğiniz birisi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

hots dueling/aradan adam çıkarma'dan çok nerdeyse tamamen teamfight üzerine kurulu olduğu için biraz öyle bence

dotada full inventoryli invoker 38 farklı şekilde adamı %100den 0lar aklın durur

hotsda level 20 jaina r+w+q+e ile birini %100den öldürünce eeeh başka napacaktı ki zaten diyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
silence yemişim, gelene git AIyle oyna gidene L2P diyorum, ticketta D.Vaya bile l2p diye emote koymuşunuz geliyonuz benim gibi dope fresh baller'ları mı silencelıyonuz gibi bişey dedim, sorry for inconvenience demişler kaldırmışlar

herifler sığır yeminlen, oyundaki reddit kanalında why suck blizzards dick over hero reworks why do you have to go full faggot gibi şeyler diyip duruyorum, yine de silence'ı kaldırmışlar, ve 3. kez mi ne kaldırıyorlar, o yüzden benim kadar "zehirli"yseniz mute gelirse direk itiraz edin lel

neyse 3-4 gündür iyilik timsali olasım tuttu blizzard öyle yine açınca

5. sıradaki dallama 0.58 saniye içinde last pick samuro kitleyince healer aldım, tank lazım diyince zarya alan kiril alfabesi nickli herifin yanına gittim tank aldım ettim, bilmemkaç maçtır oynayabildiğim en dps karakter 60k gören leoricdi

plata düştüm diamond3den, hayır senin yerin orasıymış sezonbaşı öyle adjustlanır demeyin, 3 sezon mu ne oynadım blizzardın abuk takvimine göre hepsi diaydı, hatta birinde plat5den mi 4den mi ne tırmandım

tldr: dps/specden başka bişey oynamayın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...