Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Şimdi replayi izliyorum da evet demişim, Şayld demişim "shield" a falan FacePalm!
Babama anne bile diyebilirdim gerçekten de çok heyecanlıydım
İstatistiklere bakınca farketim paticikten direk gelenleri. Benim götüm yememişti buraya paylaşmaya walla gelecek kötü eleştrilerden dolayı ama ok yaydan çıkmış bi kere :)
Tahammül edip izleyebilen varsa eleştrilerini öğrenmek isterim.

On Topic:
Alexstrasza Patchi i geldi.
Li-Li rework geldi. Daha bi healer hale getirmeye uğraşmışlar bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Hacı bu şimdi ne turnuvası. Ne zaman baksam bir turnuva var. Final turnuvası mı.

Ben bunu cevapladım 2 gün önce ama sanırım mesajı göndermeden kapattım sayfayı.

Bu turnuva HGC den bağımsız bir turnuva 16 Ülkenin oyuncularını topladılar ülke bayrakları altında oynayın bakalım dediler. Takım olarak değil bireysel olarak katıldı oyuncular. Biraz milliyetçilikten yol almak için yaptı bence Blizzard :)

HGC turnuvasının finali zaten BlizCon'da yapıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Türkiye'yi almadılar turnuvaya. Romanya'yı da çıkarttılar hatta oyuncu bulamadıklarından O sıra belki TR yi alırlarsa diye biraz zorladım sordum falan da "sizin topluluk çok küçük baboş" dediler resmen :) Portekiz girdi Romanya yerine yanılmıyorsam.

Takımlara bakıyorum da ama sadece 3-4 takımda HGC Open Division'a falan kastılmış isimler var. Bazı takımlar gerçekten çok leş. Şurdan 5 kişi toplasak playoff lar garanti :)
Sosyal ağlarda paylaş

almanya - macaristan maclari cok eglenceliydi.

ozellikle blackheart's bay. almanya'nin haritayi secip legit bir taktik uygulamasi, macarlarin buna adapte olmasi. almanlar bir turlu turn-in edemeyince erken dakikalardan gold birikmesi. harita kontrolu kaybedilmisken death metal ile team fight kazanilmasi. macarlarin boss yapiyormus gibi baitleyip, HS'layip alman core rush'i engellemeye karar vermeleri. almanlari tam bozguna ugratacakken HS'i iptal edip boss'a dalmalari ve almanlarin core rushlamasi dsfg.

keske haritalari hep community oylasa da bize cektirdikleri gerzek haritalari turnuvalara ittirebilsek.

canli yakalayamadim ama sunlar da cok iyiymis:

https://clips.twitch.tv/ColdEnthusiasticChamoisDeIlluminati

https://clips.twitch.tv/UglyGoldenStorkVoteNay

maclar alistigimiz kalite degil ama guzel oldu bu turnuva. prolar blizzcon ertesi rehavet ve roster shuffle ile mesgulken bize eglence cikti. kendrick, tetcher gibi emektarlara ekmek cikti. aferin blizz.
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Bir ara /paticik kanalında vardı baya kişi ama 2.0 hype ı bitince her oyunda olduğu gibi burada da paticik kanalı boş kaldı :D

kanal duruyor hala aslında kanala ihtiyaç da yok, buradan ekleşir yaparız bişeyler çok zor değil.

arcane said:

almanya - macaristan maclari cok eglenceliydi.

ozellikle blackheart's bay. almanya'nin haritayi secip legit bir taktik uygulamasi, macarlarin buna adapte olmasi. almanlar bir turlu turn-in edemeyince erken dakikalardan gold birikmesi. harita kontrolu kaybedilmisken death metal ile team fight kazanilmasi. macarlarin boss yapiyormus gibi baitleyip, HS'layip alman core rush'i engellemeye karar vermeleri. almanlari tam bozguna ugratacakken HS'i iptal edip boss'a dalmalari ve almanlarin core rushlamasi dsfg.

keske haritalari hep community oylasa da bize cektirdikleri gerzek haritalari turnuvalara ittirebilsek.

canli yakalayamadim ama sunlar da cok iyiymis:

https://clips.twitch.tv/ColdEnthusiasticChamoisDeIlluminati

https://clips.twitch.tv/UglyGoldenStorkVoteNay

maclar alistigimiz kalite degil ama guzel oldu bu turnuva. prolar blizzcon ertesi rehavet ve roster shuffle ile mesgulken bize eglence cikti. kendrick, tetcher gibi emektarlara ekmek cikti. aferin blizz.

almanya'nın maçları güzeldi, yanlış hatırlamıyorsam italya-fransa maçı varda towers of doom haritasında inanılmaz çekişmeli geçti çok güzel tlv oynadılar hatta 1 atışlık fark ile kazanıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

oynayabilecegin ve akilli bir draft ise gecerli. hakkiyla support oynayabilmeden, degerli pick slotlari harcayarak olmuyor. draft zorunlu biraktiginda bile support oynamamayi secenler simdi entangle stackleyince veya bruiser lili oynayinca macin cepte olduguna inaniyorlar.

aslinda benim en sevdigim setup ama oyuncularin geneline en kotu yansiyan meta olabilir zira en istenilmeyen rolu kalburustu oynayan iki kisi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde her 2 healer da "amaan ne de olsa double supportsuz ben dmg giyidim" diyor olay orada patlıyor yoksa güçlü bir takım oluyor.

Turnuva 20 dakika sonra başlayacak bu arada. Özellikle ilk 2 maç biraz çekişmeli olur diye tahmin ediyorum. İspanya Polonyayı yenmek zorunda gruplardan çıkabilmek için ama Polonya daha bir harita dahi kaybetmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAHA BEN
Malibu said:

Genelde her 2 healer da "amaan ne de olsa double supportsuz ben dmg giyidim" diyor olay orada patlıyor yoksa güçlü bir takım oluyor.

Turnuva 20 dakika sonra başlayacak bu arada. Özellikle ilk 2 maç biraz çekişmeli olur diye tahmin ediyorum. İspanya Polonyayı yenmek zorunda gruplardan çıkabilmek için ama Polonya daha bir harita dahi kaybetmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...