Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Raylen said:

şu anki 6 map rotasyonda nazeebo OP, takımdan biri oyundan çıkmazsa veya 15 kere gebermezse direk kazanıyorsunuz

ve bu şekilde "this season" başlığında nazeebo win rateim %67'ymiş

dünden beri 21 maç yapmışım maç yapmışım nazeeboyla, 6 kez yenilmişim, yeminlen hepsi ya offliner ya da 15 death samuro hede

mm bu kadar harika yani

this'miş harbi.

dün bunun illidan'lı versiyonunu yaptım. şöyle bir şey çıktı ortaya.

https://i.hizliresim.com/ldlVGB.png

muradin'de de çok ağladılar tank yok, last two pick'tim işte alır mısın vs. o yüzden aldım. henüz başıydı denemenin kurşun geçirmez değildim nooblara karşı o kadar falan derken adamlar mal çıktı pişman oldum, sonra koyarlar dedim. oyunun birininde supportsuz falan girdik vurduk sayemde.

leoric arada infernal shrines çıkınca aldım. gerisi full illidan. bugün de devam edeceğim bakalım. 1 wine totalde 2 rank atlamış olacağım illi ile.
Sosyal ağlarda paylaş

evet silmeden önce de bir tezim vardı, şuan netleşti.

gündüz vakitleri ciddi anlamda veletler oynuyor. kazanmayı geç kanser olmama ihtimali yok. 3 map üst üste lose yine. üçünde de aynı adam geldi. full stitches alıyor ve daha ilk 5 dakikada 4-5 kere ölüyor falan. küfür etmekten ban yiyeceğim artık adama aq

yok mu bu adamı istemiyorum eşleşmede seçeneği. öyle öyle elesek tertemiz olur şu oyun resmen ya
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

evet silmeden önce de bir tezim vardı, şuan netleşti.

gündüz vakitleri ciddi anlamda veletler oynuyor. kazanmayı geç kanser olmama ihtimali yok. 3 map üst üste lose yine. üçünde de aynı adam geldi. full stitches alıyor ve daha ilk 5 dakikada 4-5 kere ölüyor falan. küfür etmekten ban yiyeceğim artık adama aq

yok mu bu adamı istemiyorum eşleşmede seçeneği. öyle öyle elesek tertemiz olur şu oyun resmen ya

Şu doğru yalnız. Gündüz oynadığım oyunlarda %40-55 arası winrate olurken gece oynadıklarımda %75-90 arası winrate'im oluyor. Tabii ki gündüz oynadığım oyunlarda dikkat dağınıklığı falan da olabiliyor ama gündüz oynadığım takım arkadaşlarım ve rakip takımın yaşlar ufak, benimkisi onlardan büyük olunca sanırım düşünce yapısı uymadığından kaybediyoruz.

Ha tabii şu da bir gerçek benle aynı yaşta olup sabah saatlerinde de aynı winrate gece saatlerinde de aynı winrate alan arkadaşlar da vardır muhakkak. Ama sanırım onlar her düşünce yapısına göre oynayabildiklerinden uyum sağlayabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ee sana velet geliyo karşıya gelmiyo mu sende 4 velet karşıda 5 velet olması lazım yoksa sen de mi veletsin xdd

olm işte kurtaramıyoruz adsfas

yoksa geçen illi ile 13 kill aldığım mapi kaybettik 2 kule bile alamadan falan.

objective yapmayı akıl etme oranına göre değişiyor gündüz maçlarında win rate'ler. genelde de öyle bu seviyelerde de işte bilmiyorum...

objective yapmıyorlar full lol mantığı ile oynuyorlar çıldırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi o kafada değilim normalde de sen çok iyi oynasan bile olmuyor işte takım olmadıktan sonra onu demeye çalışıyordum. yoksa en çok şikayet ettiğim tipler bunlar

şimdi tili ile falan girdik mesela braxis'e bi tane slyvanas geldi. üstteki beacon'ı aldık aşağıda tekti. pingliyorum gitmiyor. alsa %30'luk falan süre boşa gitti ben gittim aşağıya aldım falan da geldiler kestiler falan.

dedik napıyorsun, birinin line ypaması gerek diyor. gidip bir kere beacon içine girmedi.

gel de sonra kendini silkme işte bu durumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

yine bir sabah seansı yine kanser, küfürler edip direkt leaver'a bağladım.

cursed hollow, objectivelere hiç gelmeyen 2 adam. tahmin edin hangi ırk. ruslar tabii ki.

küfredince ne var diye ters çıkıyor. ne yaptım diyor falan.

sokarım sabahları bu oyunu oynamak direkt rank düşmesi low tier'de. boşu boşuna debeleniyorum. geceleri win rate'im %70 civarı. gündüzleri %30 görsem şanslıyım.

bir daha soksalar gündüz girmem bu oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...