Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dönüyorum!

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

wow'a dönüyorum gençler , 5 kişilik arkadaş grubu olarak. eski charlar twisting deydi bunları da orda açıcaz yani 0 dan karakter işine giriyoruz. delusion guildini aktif ederiz belki , casual lay lay lom takılıyoruz hiçbir amacımız olmuyor o guildde. maksat beraber olmak , gelmek isteyen olursa bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Hanımla beraber oynuyoruz , oraya 20 euro vermesem kesin dışarı çıkıp daha çok harcarız :p

Aynısını ben de düşündüm ve hanımla zamanında pvp takımı kurmuştuk raid dışında boş zamanlarda. Gel gelelim disengage yi olmayacak zamanlarda kullandığı için şimdi artık diskaviri çenıl izliyor yanına bir de çekirdek oh mis. sen de öyle yap. hem ucuz hem oyun oynarken çekirdeğin verdiği doğal stun özelliğinden olsa gerek asla kaynamıyor. ben denedim %100 çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya artık bi sunucuda 4 5 tane son lvl karakter oluyor, proflarıyla, ah karakteriyle falan hepsini bir başka servera götürmek masraflı, yeni açayım desen 100lvl min 2 karakter bezdirici.. Keşke bi alternatifi olsa şu işin, burası olur başka arkadaşlarımın serverı olur geçmek istiyorum ama boş boş Draenor'da duruyorum işte. Gerçi casualın damarıyım işten güçten ama.. İnsan istiyor işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?43,7961107,8154529,page=3#msg-8154529

bi'de hatunu nasıl başlatabildin.

Bir kız nasıl gamer girl olma yoluna sokulur artık patiler olarak bu hususta birbirimize yardımcı olsak, araştırsak, okusak, cidden...

bu konuda sanırım çok kişi benim kadar muzdariptir, hangi oyunla bu zehir verilir, sonra hangi oyunla game addiction stacklenir.

nütfen, bildirin bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

wow'a dönüyorum gençler , 5 kişilik arkadaş grubu olarak. eski charlar twisting deydi bunları da orda açıcaz yani 0 dan karakter işine giriyoruz. delusion guildini aktif ederiz belki , casual lay lay lom takılıyoruz hiçbir amacımız olmuyor o guildde. maksat beraber olmak , gelmek isteyen olursa bekleriz.

adam ciddi :D
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

çocuk da ekleyip 3v atın.

vardı bizim guildde baba-anne-çocuk
arena falan takılıyorlardı, tabi 1800 falan civarıydılar ama epey keyif alıyorlardı. onlar maç ypaarken teamspeak komple onların kanala kayardı sırf muhabbetleri dinlemek için. dad wtf dı kanalın ismi de ahaha hala hatırlıyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Gamer bağyan sizin bildiğiniz bağyanlara benzemez.

Obsesiftir. Binde bir drop ratei olan itemı saatlerce farma kasar, asla pes etmez.

Kuralcıdır. Raide kazara healer olarak gelirse ve onun kurallarına uymazsanız 1 saniye farkla tüm raidi son bossta yatırır, kök söktürür.

Diğer bağyanlardan kat kat zekidir.

Pasaklıdır. Erkekler bile gözleri dönmüş, döke saça wow oynarken o niye yemekle, temizlikle uğraşsın? Kapıdan girip "yemek yok mu caaağnım?" diye seslendiğinizde "stun yedim, healle healleee.. hayy azınzctmnkodmnkafamısktgmgtoşuuu SEN DE BOK YE!" gibi bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz.

Siz nasıl raid için arkadaşlarınızı satıyorsanız, o da sizi satar. Sonuçta bir end game gear sizden daha havalı.

Kumpasa getirir, sizi raid için satmasına engel olursanız o romantik akşamınıza kan doğrar. Önce level 20 iken kendisini ganklemek isteyen rogue'u nasıl dövdüğünü anlatır, sonra hırs basar, sonra "dur ben AH'daki itemlarıma bakıcaktım aa nolduki onlar?" der ve yine wowun başına çöker.

Hala gamer bir bağyan istediğinizden emin misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...