Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Basketbol Şampiyonası

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!

ne bağırdım beeeee!
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

maçlar ntvspor'da.

son 1 dakikayı oynamak konusunda büyük sıkıntısı var takımın.
O sorunu hallederse bizim takım bu grupta iş yapar.

İtalya'yı çok güçlü görünen kadrosuna rağmen 50 küsür sene sonra ilk kez bir resmi maçta yenerek turnuvaya başlayacağımızı umut ediyorum.

şunu da 13:06'da yazmışım.
ona göre.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

gallinari'nin o hareketi doğrudan oyun dışı kalmasını gerektiren bir hareketti.

NBA'da g.tü yiyorsa o hareketi herhangi bir oyuncuya yapsın.
anında dışarı atılır.

Bu arada şu SİNAN GÜLER...
Arkadaş...
Bir oyuncu...
Bu kadar şans verilmesine rağmen...
Senelerdir Hidayetler,Mehmet Okurlar,İbrahim Kutluaylar,Harun Erdenaylar...Hepsi ile oynadı...
İnsan bir adım ileri gidemez mi yaaaa?!?!

Son top kullanmasına kesinlikle karşıyım.
Kesinlikle son top oynamayı bilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Sonu beklendiği gibi olmuştu ama. Bu hiç turnuvanın ilk maçı givi değildi.
Neyse daha iyi bi taraftar gerekiyor, hazır berlin'de, biraz yuklensinler en azindan gruplara

yok be abi.

iş seyahatlerimde denk getirip yurt dışında birkaç kez milli maç izlemişliğim var.

Yok arkadaş.
Kesinlikle yurtdışındaki Türk taraftarlar Türkiye'deki gibi değiller. Bir şeyler eksik. Adamlar Türkiye özlemlerini gidermek için geliyorlar sahaya/stada. Tv karşısında izler gibi izliyorlar karşılaşmayı. Tribünlerin 4te 3ü Türk seyirciydi ama benim dev ekran tv, ses sonuna kadar açık...maç boyunca neredeyse tamamında italyan taraftarları duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

lan basketboldan anlamasam hadi neyse de bazı oyuncuları yalaya yalaya bir hal oluyor bu yorumcular.
şimdi ntvsporda şu dombili yorumcu sinanı öve öve bitiremedi. farklı maç izledik herhalde.

abi sinan iyi ya.
ilk 2 çeyrekte takımı o taşıdı, farkın açılmasına o etkili oldu. sonra pili bitti zaten teke tek pozisyonlara girmedi. maç boyunca savunmada iyiydi ve çok güzel asistleri vardı pota altına. sinana gelene kadar bobby dixon var baya top kaybeden pozisyon harcayan.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Bu arada şu SİNAN GÜLER...
Arkadaş...
Bir oyuncu...
Bu kadar şans verilmesine rağmen...
Senelerdir Hidayetler,Mehmet Okurlar,İbrahim Kutluaylar,Harun Erdenaylar...Hepsi ile oynadı...
İnsan bir adım ileri gidemez mi yaaaa?!?!

Ciddi değilsin dimi? Ne zaman ciddi olduğunu ne zaman geyik yaptığını hala çözemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

galip gelen takımda biz de klasik...
anlaşılmaz s.çan oyuncu.
hele ki bir de başta birkaç güzel hareket,basket,asist olunca...
ama 2 dakika kala attığı airball bu maçı bize kaybettirseydi ben o zaman sizi görürdüm...

ki aynı şeyi almanya ile oynanan hazırlık maçınca üst üste 2 kez yaptı.
hazırlık maçlarında hep böyleydi.

son topu kullanmamalı.
içeriyi zorlamalı,turnikeleri,asistleri hoş.
ama bu takımda son top kullanacak adam kesinlikle sinan güler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...