Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayraklara sıçan abla

Emre333

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

ikimizde edit öncesi versiyonun o olmadığını biliyoruz.

hadi kız sıçıyor,
sen neden sıvıyorsun?

bingildak said:

satış olmadıktan sonra büyük proje olmadıktan sonra 20-30k olmaz bütçesi, 2-3 bine kapatırsın. tasarım konusunda sky is the limit.

bingildak said:

işıd'ın içindeki türklere "kutsal amaca hizmet ediyorsunuz" deyip kamera karşısına geçirip kafasını keserler, ne olacak yani

adamlar extremeist olduğu için sky is the limit.

bingildak said:

platformun ne alakası var hala anlayamadım. pc oyuncusu bırakır, konsol oyuncu mu bırakmaz mı mantığın? neden bırakmasın ki? pc oyuncusu nasıl subs iptal ediyorsa, konsol oyuncusu da iptal edecek. oyunların f2p e geçme sebepleri oyunu çok satamadık değil satın alan oyuncuların ilk aylardan sonra subsları iptal etmesi ve elde tutulamaması. bu durum pc oyuncusu için ne ise konsol oyuncusu içinde aynı. subs kaybettikten sonra adam ne yapacak, nasıl gelir elde edecek? subs planından vazgeçtikten sonra neye geçtiğinin pek bir önemi yok. gw2 çok extreme bir örnek. mmo sektöründe başka bir örneği yok. (hns'de poe var bildiğim, gw2 modeline yakın)

f2p veya b2p olduğunda dediğin gibi her yerden pop up çıkacak diye bir şey yok. önemli olan oyuncuyu micro-transaction a yönlendirmesi. yani kullanıcı bir şeyi satın almak zorunda kalmalı. bu content olabilir, storage space olabilir, kozmetik olabilir. sky is the limit.

la olm,bence bunlar komik bak.
yani mevzuyu komediye çevireceğiz diye saçmalamana gerek yok. vallahi komik,billahi komik.
Sosyal ağlarda paylaş

sky is the limit espri değil ki? hayır kullanımını beceremedin en azından google'a yazaydın da anlamını öğrenseydin :(

mesajlarımda sayfalarda geri gidip, mesajlarımı okuyup, cımbızlayacak kadar gaza gelmeye rage diyoruz işte. bunu da böylece öğrenmiş oldun.

eğitici bir bayrak sıçma başlığı oldu senin için.

sıçtı
sıvadın
bayrağı diktin

öptüm canıms ;)
Sosyal ağlarda paylaş

kuddusi bi garip ya. kediye yuva aradığı zaman mesaj attıydım, kız arkadaşımın facebook sayfası var, orda ilan açalım diye. neyse açtık falan, dedim ki yuva bulursa mesaj at da ilanı kapatalım, sürekli paylaşıp kıçımızı yırtmayalım diye.

tabi yuva falan bulmuş da ne mesaj var ne bişi. yetişkin bir kuddusi doğal ortamında çok düşünceli oluyormuş harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...