Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Glatheros ve Riverwind

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

yaz hemen dilekçeyi ben artık herkese yazıyorum madem bu kadar kolay. ota boka dava açalım paticikte.

Öyle deme olm taranmış bir dilekçe adamı ömür boyu titretecek ne zaman kağıt gelir eve diye:)

Hayatı kaydı şuan onun sürekli acaba verdi mi vermedi mi? Polis eve gelir mi gelmez mi? düşünceleri ile

asdasfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Black-ice said:

yaz hemen dilekçeyi ben artık herkese yazıyorum madem bu kadar kolay. ota boka dava açalım paticikte.

Öyle deme olm taranmış bir dilekçe adamı ömür boyu titretecek ne zaman kağıt gelir eve diye:)

Hayatı kaydı şuan onun sürekli acaba verdi mi vermedi mi? Polis eve gelir mi gelmez mi? düşünceleri ile

asdasfasd

Olm ekran kartı için adres öm'in gelmedi hala. Almıcaksan direkt dava açıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

senden başka amacı diyen olmadı zaten, forum mantığı burada paylaşılan konular üzerinden tartışmak konuşmak , boşuna uzatıyorsun

bingildak said:

ana amacı o değil, istersen istediğin amacı hizmet ettirirsin. ben gelir burada ürün reklamı da yaparım. forumun amacı reklam/satış olmuyor o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Black-ice said:

asdasfasd

özel harekat baskın yapıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...