Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

takımın 2. ve 3. den kötü kda'ya sahip iken sadece 1 kill fazla yapıp kurduğun 2 bomba ile lider olunca taşımış olmuyorsun.

takımın 10-15 kill arası surunurken 35 kill yaptığında taşımış oluyorsun, şu attığın resimde iyi oynanmıs bir oyundan fazlası yok malesef :(

bunu offensive algılama sakın haa, ben sadece taşıdım dediğin resim için yorum yaptım :D

ulan sırf lafsın valla apple. işe gelince çok biliyon çok konuşuyon da bi de sahalarda göremiyoruz seni.
sırf laf... :D

taşımak için illa min 50 kill almak gerekiyor.
zaten hep taşına taşına şerif oldum ben.
yav he he...

neyse uğraşamıycam,
çok tartışmak istiyorsan git izle maçı, yorma beni böyle saçmalıklarla.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

takımın 2. ve 3. den kötü kda'ya sahip iken sadece 1 kill fazla yapıp kurduğun 2 bomba ile lider olunca taşımış olmuyorsun.

takımın 10-15 kill arası surunurken 35 kill yaptığında taşımış oluyorsun, şu attığın resimde iyi oynanmıs bir oyundan fazlası yok malesef :(

bunu offensive algılama sakın haa, ben sadece taşıdım dediğin resim için yorum yaptım :D

overpass 23 killdeyim 27 killdesin direk taşıdım dedin, eyv fena değilsinde direk ikiyüzlüsün apple, lectre bunu sevmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

applev0dka said:

overpass 23 killdeyim 27 killdesin direk taşıdım dedin, eyv fena değilsinde direk ikiyüzlüsün apple, lectre bunu sevmedi.

su ilk yarisinda 18 kill aldigim adamlarin hack diye agladigi mac mi ?
ben mac tasiyamiyorum abi 1 tane side tasidim diğerinde sictim.
aynisi aikonun koyduğu resim T side sictim CT side 20 küsür kill yapıp tasidim.

tum maci tasisam zaten Barça da oynardim :( sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

taşımak çok ayrı bişi ya MVP ler önemli o konuda...

Aslında çok basit bir matematiği var...

Eğer 2 kişi alıyorsan veya... 1 kişi alıp 2. kişiyi supporting yapıp öldürtüyorsan buda görevini yapıyorsun demektir.

Eğer birisi 1 kişi alamıyorsa round başına onu taşıyan başkası vardır demektir. bu asla 1 kişi olmaz. nezaman 1 kişi olur karşıdaki düşmanın kill sayısından kimse yüksek değilde sen isen ozaman taşımış olursun tek kişi.
Sosyal ağlarda paylaş

sisteme bok attı adam sakjfaskf

her gece oynuyoruz arkadaşlarla sırf onlarla oynayabileyim diye yeni acc açıp cs aldım onlar keleşti, şimdi adamlar şerif gezio haha arada kartal oluyorlar filan ama ben kestim artık taşımayı.

Devamlı pompalıyla oynuyorum silah almıyorum ona rağmen 1. olmak geriyor beni. Ama şöyle bişi farkettim baya geliştiler yani sanki hakediyorlar yavaş yavaş DMG yi. Oynamayinca çok pis kızıyorlar haahahha
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Lectre said:

applev0dka said:

su ilk yarisinda 18 kill aldigim adamlarin hack diye agladigi mac mi ?
ben mac tasiyamiyorum abi 1 tane side tasidim diğerinde sictim.
aynisi aikonun koyduğu resim T side sictim CT side 20 küsür kill yapıp tasidim.

tum maci tasisam zaten Barça da oynardim :( sdfsf

karşıdaki adamlar salaksa biz napalım epıl şimdi, bizde mi hack diyelim -.-"
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

sisteme bok attı adam sakjfaskf

her gece oynuyoruz arkadaşlarla sırf onlarla oynayabileyim diye yeni acc açıp cs aldım onlar keleşti, şimdi adamlar şerif gezio haha arada kartal oluyorlar filan ama ben kestim artık taşımayı.

Devamlı pompalıyla oynuyorum silah almıyorum ona rağmen 1. olmak geriyor beni. Ama şöyle bişi farkettim baya geliştiler yani sanki hakediyorlar yavaş yavaş DMG yi. Oynamayinca çok pis kızıyorlar haahahha

mainle rankin ne
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...