Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

1350x1080 oynarken cidden gözleri bozarsın lan

bu arada top yorumları okumadınız mı lan

ya resimde modellerin altına pixel sayısı yazmış aptal onu yazmasaymış daha iyi olurmuş çünkü top yorumlar ona istinaden yazılmış, pixel sayısında fark tabi ki yok, uzunluk farkı var.

ama olayın bambaşka bir yönü var bence; 16:9'dan 4:3-stretched'e geçilince in-game sens düşürme ihtiyacı hissediliyor mu hissedilmiyor mu önemli olan bu çünkü pixel yayılmasından dolayı mouse daha hızlı hareket ediyormuş hissine kapılır insan. eğer bu söz konusuysa büyük model üzerine düşük sensle oynayarak avantaj elde edilmiş olunur gayet.

bi ara ben de deniycem yazarım buraya. fps de daha iyi oluyor öyle diyenler var ona da bakarım malum son hitbox değişikliklerinden sonra yerlerde kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl tam olmuyo abi değeri ona göre atarsın işte normali 0,022 sanırım 0,0165 yapıyorlarmış 4:3-s'te. beğenmezsen başka bi şey yaparsın sen de.

widescreen monitorde black barlı 4:3 oynama olayını anlamıyorum ama 16:9 oyna madem niye hem görüntüyü değiştirmiyip hem de fov düşüreyim ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

dragon slayerın çağırdığı oyunlara gitmeyin gençler çok kötü cidden, hayır öyle böyle değil, global var taşır diye çağırıyor adamı ben taşıyorum flm, yapmayın böyle bir hata yok yakınken :/

sfdsfdsf olm cache de malcirle birbirinizden başka adam vurmadınız konuşturma beni fdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

apple ben seninle bir sefer oynadım ondada yeni başlamıştım lan asdsa

olayın aslı şu, bir önceki oyun ace vs sonra dragon slayerla girdik 1v3 clutch vs çırpınıyorum yok, çağırdıkları global tk atıp el alamıyor ya da ben görmedim aldığını lol -.-, e slayer ve saz arkadaşları desen zaten silver hani doğruya doğru..

sonrada mulgearla trolle sardık iyice zaten skor kurtarılamaz bir düzeye geldiğinde, ha çağırdıkları globalinde elektriği gitti yoksa 4-5 killi vardı hakkını yemeyeyim.

/summon malgear
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

apple ben seninle bir sefer oynadım ondada yeni başlamıştım lan asdsa

olayın aslı şu, bir önceki oyun ace vs sonra dragon slayerla girdik 1v3 clutch vs çırpınıyorum yok, çağırdıkları global tk atıp el alamıyor ya da ben görmedim aldığını lol -.-, e slayer ve saz arkadaşları desen zaten silver hani doğruya doğru..

sonrada mulgearla trolle sardık iyice zaten skor kurtarılamaz bir düzeye geldiğinde, ha çağırdıkları globalinde elektriği gitti yoksa 4-5 killi vardı hakkını yemeyeyim.

/summon malgear

30 dk ban yedim senin yüzünden dfgfdg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...