Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Patiler, şuan kullandığım internet oturduğum binanın ortak interneti, binada oturan herkese açık yani. İnternetin hızı aşırı kötü filan da değil (480p video filan izlettiriyor yani) fakat cs'ye girdiğimde sürekli 200-300 pingle dolaşıyorum etrafta, sizce böyle olması normal mi yoksa oyundan kaynaklı, config ayarlarıyla ilgili bir sıkıntıdan kaynaklanıyor olabilir mi?

not: deneyebileceğim başka online oyun da yok pc'de o yüzden soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

şu var bi de, bence bu baya extrem bir durum, bunun çok hafif olanlarını sürekli yaşıyorum ben.

https://gfycat.com/BarrenHeftyDungbeetle

ulan dikkat etttim de bal dediklerimin çoğu böyle vuruyor lan.

ben bu olayı 45-50 pingle'de yaşıyorum ya, pingler nerdeyse aynı oluyor karşı tarafla.serverla filanda mı alakası var acaba
Sosyal ağlarda paylaş

cok gizli bir program var.
biz yurtta kaldığım sene wow oynamak için kullanmıstık arkadaslarla.

modeme bağlanan tüm mac adreslerini ve üstlerindeki trafiği görebiliyorsun.
download abanan adamın netini kesiyorduk adam odasından cıkıyordu modem mi bozldu diye sdafa

1-2 kere fişi çekti belki düzelir diye, hopp birader fişi cekme netimiz gitti yaptık,modemin üstüne not yazdık,fişi çekmeyin diye cesaret edemedi sonra.

ara ara cok download yapanı kesiyorduk dsafsa
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

valve mal olduğu için elo puanını göstermiyor işte, tamam bir sürü değişken olabilir ama ortalama bir exp bar göster en azından takip edelim rankimizi

mgde ne çok gerizekalı türk varmış

o iş millete stres ve kavga olarak geri döner.
bu arada türklerin çoğu geri zekalı zaten. baya az sayıda var adam akıllı.

mesela bugün mirage'da 3-12 geride kapattık ct tarafını, neyse ki takımda 1 tane mal rustan başka kimse yoktu da kimse cevap falan vermedi öyle kendi kendine konuştu, 1 tane türk olsaydı mesela benden başka kesin kaybederdik ama cumback yapıp aldık 16-14.
Sosyal ağlarda paylaş

mümkün olduğunca birbirini dinleyen 5 premade ile giriceksin abi bu oyuna. yoksa pc kırmalık. bugün bi karı geldi shalalala mı ne nicki yarın öbür gün görürseniz ağzına burnuna sövün karının. karı 30 saniyede domine etti bildiğin seduction attı succubus gibi nereye derse oraya gidiyo millet karı gidiyo mermiye kafa atıyo ölüyo ondan sonra millete saldırıyo.

eskiden ne güzeldi lan mahallede kızlar ip oynardı voleybol oynardı ne karı vardı ne kız böyle gaming ortamında. kim sardırdı bu mıgo kılıklı karıları oyunlara baboş
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle bi şey. 4 hesabım var 2'si global 2'si supreme, hepsiyle solo girdim tüm maçlara. hiç öyle premade girmeye falan gerek yok. zaten kimse hadi kavga edelim diye girmiyor oyuna. troll için giren adam çok az, troll'lük yapan bile 2-3 kişi laf edip, üzerine gelince yapıyor çoğu zaman. milleti sıkboğaz etmeyeceksin işte çok zor değil.

evet bazen garip garip insanlar geliyor doğru ama 1 tane maç gidiyor diye de pc kırmaya falan gerek yok. kırkta yılda bi kız denk gelmiş oyuna onun örneğini vermene gerek yok ayrıca.

neyse çok sinirleniyorsan aç bi smurf; skora odaksız, sakin sakin oyna. sinirlerini kontrol etmeyi öğren. bunu yaparsa zaten büyük olasılıkla smurf hesabın daha iyi bir seviyede olacaktır, anlarsın ne demek istediğimi.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

Emre333 said:

şu var bi de, bence bu baya extrem bir durum, bunun çok hafif olanlarını sürekli yaşıyorum ben.

https://gfycat.com/BarrenHeftyDungbeetle

ulan dikkat etttim de bal dediklerimin çoğu böyle vuruyor lan.

ben bu olayı 45-50 pingle'de yaşıyorum ya, pingler nerdeyse aynı oluyor karşı tarafla.serverla filanda mı alakası var acaba

50 ping vs 5 ping de rakip çok bariz erken görüyor. o bu değil.

burdaki mevzu ise benim son aylarda başkalarının deyimiyle "ağladığım" serverdaki senkronizasyon problemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben su an LE yim, dmg-le seviyesinde public girdigimde cok sorun yasamadim, nadir troll geliyor ama bazen karsiya hile gelebiliyor ona yapacak bisey yok zaten. Dun aksam 2 el public attim ikisini de kazandik takim iletisim icindeydi, iyiydi yani.

Ha ama bu benim sansim biraz. Yoksa karsi takima troll geldigine cok rastladim.
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar daha iyi pingi hayatlarinda goremedigi icin mutasyonla adapte olmus yuksek latencye. Hilesiz 150ms ile cok temiz iyi oynayan araplar var hakkaten. Ama buyuk ihtimal bunlarda sabit 300 fps, 144hz monitor vs vardir. Benim 30 ping 60hz ve 50-100 fps ile ortalama input lagimiz ayni oluyordur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğin program bu ama baya bi denedim bunu, sonuç başarısız.

http://i.imgur.com/rMMr2E3.png

Genelde benimde pingim vienna'a 50-60 arasında ama nedense sürekli luxembourg serverine atıyor. Ama birazda lobi lideri ile alakalı oluyo bazen. Solo girince %90 ihtimal ile luxembourga atıyor.

Edit:

Bu arada mm_dedicated_max_ping olayı lobideyken işe yaramıyor. Bilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...