Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

beni master guardian yaptı onun ikincisi oldum. ötesine de bir iki maça geçerim de olay aim'den ziyade bomba atmayı bilmekte sanırım ya. Böyle kimisi bir flash atıyor flashın etkisi geçene kadar iki kişiyi almış oluyor falan. Böyle bir de şekilli atanlar vs. Oyun beni bombaları ile sardı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

135TL'lik sticker var elimde asdfsd hepsine sokarlar dedim.

Olofm foil vardı. Son gün indirimlerinin olduğu zaman düşmüştü 40TL'ydi. Satmadım daha da artar dedim. Get_Right foil vs. vardı yine 37TL hepsini tuttum. Şimdi yarı fiyatlarına düştüler biz artar diye beklerken :(

Sie dedim ben de işte okutmaya kasıyorum sadfds

Neyse alayım bunu zaten başka nereden çevirebileceğim ki. En kötü bet basmalık silah olur sticker olarak yatacaklarına.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Olofm foil vardı. Son gün indirimlerinin olduğu zaman düşmüştü 40TL'ydi. Satmadım daha da artar dedim. Get_Right foil vs. vardı yine 37TL hepsini tuttum. Şimdi yarı fiyatlarına düştüler biz artar diye beklerken :(

Neyse alayım bunu zaten başka nereden çevirebileceğim ki. En kötü bet basmalık silah olur sticker olarak yatacaklarına.
bende 250 tllik team sticker ve imza var. Satma illaki artacak cunku yenisi olmayan seyler. Hele imzalar daha cok artacak cunku ilk kez cikti son majorda
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

DarKRideR said:

bende 250 tllik team sticker ve imza var. Satma illaki artacak cunku yenisi olmayan seyler. Hele imzalar daha cok artacak cunku ilk kez cikti son majorda

Ya Olofm ve Get Right'ı bir de birkaç takımı saklamayı düşünüyorum. Dandikleri ve 10TL altında değeri olanları yavaş yavaş silahlarla takaslayayım dedim. İyi teklif gelirse üstleri de çıkartmayı planlıyorum gerçi.

Mesela şu aralar Envy'li elemanlara bayağı talep var. NBK foillerim var paso istiyor millet asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

Bu kadar popüler olmuş bir oyun, geleceği olan bir oyun nasıl ileriye değil de geriye gidiyor anlamıyorum. Sürekli saçma sapan performans düşüren eklentiler, oyundaki para kapısının keşfedilmesi ve buna bağlı olarak oyunun rengarenk bir item çöplüğüne dönüşmesi, yeni şeyler keşfetme zorunluluğuyla ortaya çıkan antin kuntin şeyler ( shadow knife ftw?), hilenin bitmemesi ama artması, mm deki kalitenin git gide casual seviyesine inmesi vs..

ayrıca son zamanlarda çok söyleniyorum bu senkronizasyon ve ping farkı üzerine. İnanın ya da inanmayın keleşimde değil ama hile dediklerinizin çoğu, maçtan maça birden bire değişen performansınızın sebebi burda yatıyor.

Mesela 16-2 yenildik son maç, karşıdaki pingler 5,10,12 civari, bizde 50+ herkezde. Çok bariz şekilde 0.5 saniyelik bir gecikme yaşıyorduk rakibe karşı. Çoğu zaman çıktığımız an ölüyor ya da "çıkmadan taramaya başladı" geyiği oluyordu. Hatta bir kere adama salladım kutunun arkasına geçtim,0.5 saniye sonra adam öldü. Bunu bu kadar net hissetmemizin sebebi muhtemelen 5-10 pinglere karşı oynamamızdı. Bazen bu ping olmasa da serverdan servera değişebiliyor. gaben reisin şu problemle ilgilenmesi lazım acilen.

son olarak, eski bir dmg-lem, yeni qlobal anti güvercin olarak toplamda 900 competitive oynamışımdır. ne zaman karşıma 5-10 pingli rakip çıksa ağır ezdiler bizi. her seferinde ön yargı oluşturmamya çalışsam da, son rounda kadar çabalasam da ağır eziliyoruz.biri cıksın açıklasın bunu ya, pingden değildir tesadüftür desin ya.

yalnız değilmişiz.

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3mocml/peekers_advantage_dying_behind_cover/
Sosyal ağlarda paylaş

ping sorununu çözebilen var mı?

bugün wtfast deneyeceğim ben tekrar.

ya önceden maxı 60a çekince 50 pingle oyun buluyordum şuan oda hayal min 70 110a kadar gidiyor bu.

eminim ne demek istediğimi anlarsınız, peeklediniz ateş ettiniz geri döndünüz covera, döndükten sonra ölüyorum, kille bakıyorum direk kill gösteriyor öyle duvardan vsde değil, e bildiğin saçmalık yani şu.

karşımda 12 pingle adam oynarken 96 pingle oyun kazandım dün ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...