Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

sesi var, radarı var, infosu var. zaten demoda her şey görülüp duyulmuyor. oynayış stiline bile bağlı insanın.

ranke gerek yok demek ağır saçmalık zaten. biz dahi ow ban yerdik o durumda.

tabi şimdi diyceksin ki hayır, ben yukarıda açıkladığım durum için dedim o işi.
de öyle değil işte o işler, herkesin "barizlik" kıstası bir değil. rank düştükçe de ağır saçmalamaya gider başka bi şey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de onu da engellemiş adamlar.

neden 1 tane silver ''ban him'' dedi diye banlanan adamlar varmıs gibi konusuyorsunuz ki.

düşük ranklı birisinin analiz yeteneği yüksek ranklı birinden daha doğru olabilir, ona göre ow puanı da daha yüksek olabilir. iyi futbolcuların iyi TD olması,olmaması gibi bişey bu.

zaten silver adam her önüne gelene ban diyorsa bir süre sonra yaptığı ow'nin etkisi olmaz puanı cok düşük olur.

zaten hackler o kadar bariz ki silver adam bile yakalar wh kullananları.
iyi saklayanları da globaller yakalasın lel, sistem baya güzel bence keşke herkes daha cok ow izleyip karar verse
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

AtlaraFisildayan said:

eski rank sistemine gore konusuyorum:

double ak nin ow de global i izleyip yorumlamasi kadar sacma bir sey yok

adamın cross'u duvar arkasından düşmanın kafasına koyup cıktığını görmek için 2 gözden fazlasına ihtiyaç yok, 1 bile yeter hatta. ranka ise hiç gerek yok

abi gamesense :(
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

düşük ranklı birisinin analiz yeteneği yüksek ranklı birinden daha doğru olabilir, ona göre ow puanı da daha yüksek olabilir. iyi futbolcuların iyi TD olması,olmaması gibi bişey bu.

tamam işte bu tam da eskinin DMG seviyesine kadar geçerli bir şey.
global gibi oynayamadığı halde tecrübesini konuşturan topluluğun sınırıydı orası.
applev0dka said:

zaten silver adam her önüne gelene ban diyorsa bir süre sonra yaptığı ow'nin etkisi olmaz puanı cok düşük olur.

onun etkisi düşene kadar bir düşün bakalım sana ban attıklarını.
applev0dka said:

zaten hackler o kadar bariz ki silver adam bile yakalar wh kullananları.

barizleri tabi ki yakalayacak çünkü her şeye hack diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

@ k1njo abi iyi de 1 kişiyi 1 adam izleyip banlamıyor ki.
aynı maçın farklı kısımlarını farklı insanlar izliyor.

yani o maçı izleyen 5 kişiden 4 ü temiz dedi, 1 silver hack dedi diye banlanmaz adam.

elbet oyun tecrübesi önemli, daha cok oynadıkca daha cok turnuva izledikce oha bu adam hack, oha ne ballı vurdu arasındaki farkı ayırıyorsun. bunu inkar eden yok.

bariz hackleri silverların yakalamasında sakınca yok diyorum sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

applev0dka said:

onun için yukarda yazdığımı okuyabilirsin.

tamam ben de dedim ki o etki geçene kadar sana ban attıklarını bir düşün. profilinde kalıcak öyle ow ban. gelen geçen saçma sapan konuşucak.

ben bunu eren'e yazmıstım :D

sen de 1 üstü oku :p
1 silver banlamıyor sonucta onu diyorum

adamlar bir çok kişinin izlediğini söylemiştler vac faq'da ama rank aralığı vermemişler belki kendi rankını izliyor herkes bişey de diyemem
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

@ k1njo abi iyi de 1 kişiyi 1 adam izleyip banlamıyor ki.
aynı maçın farklı kısımlarını farklı insanlar izliyor.

yani o maçı izleyen 5 kişiden 4 ü temiz dedi, 1 silver hack dedi diye banlanmaz adam.

sıkıntı bu zaten. sen 5 kişiden 4'ü dmg üstü 1'i silver gibi düşünüyorsun ama oyuncu skalası tam tersine, silverlarda bu hak olursa o 5 izleyen adamı oranladığında 4 silver 1 dmg üstü falan olur, yersin banı.
applev0dka said:

bariz hackleri silverların yakalamasında sakınca yok diyorum sadece :)

ben de diyorum ki onlar her şeye hack diyecekleri için tabi ki arada hackleri yakalayacak ama yakaladıklarından daha çok temizler uçmuş olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şurda herşeyi güzel güzel anlatmışlar. Kimlere ow yetkisi veriliyor, şartları neler hepsi var. Boşuna ow'ı tartışmanıza gerek yok.

http://blog.counter-strike.net/index.php/overwatch/

Yani adamlar takım olarak bile ow'ın nasıl çalıştığından bihaber. Karşı takım 5 kişi birden aynı anda reportlamışmış da, o yüzden banlanmış. Komik komik şeyler.

OW kasan tipler var, açın youtube da sürekli raporlama yapan insanlar var. Bu da büyük ihtimalle doğru raporlama yapan birilerine denk geldi ve banlandı. Bu ban'ın 100% kalkacağı anlamına gelmiyor tabi. Valve adminleri inceleme yapacak büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...