Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Emre333 said:

Fransuxa said:

Abi rank guncellemesinin changelogunu buraya yapistirabilicek olan varmi? Yoksa birisi cikti ranklar degisti dedide ona inanipmi guncellendi denildi anlamadim. Hicbi yerde yok cunki rank sistemi ile alakali bi yazi falan.

eskiden mg olan adam şimdi supreme olunca anlıyorsun. ya da eskiden global elite seviyesindeki insanların pro takımlara koysan sırıtmayacak bir performans gösterdiğini izlemişsen anlıyorsun.

silph 3 sene rank atlıyamadı lan, en büyük kanıt bu. 1000 maçtan bahsediyoruz burda. 3 sene güvercin olamadı adam.

lem'e kadar gittim ulan eski sistemde o kadar da değil :D ama en çok dmgde kalmışımdır orda haklısın, eskinin şerifi seviyodum ya ben şu anki sup/global'den iyiydi takım arkadaşları ve rakipler
Sosyal ağlarda paylaş

takım yenilirse her türlü negatif, elo bu kaybedip bireysel performans ile rating kazanma olayı yok. map'de skorda 1.'yken +k/d ile 16-14 yenilip düştüm ben 2-3 kere. volvo açıklamıyor saçmaladığını ama %100 böyle durum.

satranç, quake live, vs'de kullanılan 1on1 rating sisteminin takım oyununda bireysel olarak kulalnılması tamamen bu yüzden saçmalık zaten, takıma rank verse eyvallah ama takımın durumu senin rankini belirliyor top kek :) esea gibi düzenlemedikleri sürece rankler random olmaya devam edecek volvo mm'de. eski globaller falan iyiydi, rankler düzgündü diyolar da ilk mm çıktığından beri saçma zaten rankler, 3 yıl önce de sadece aynı 5'le oynadıp 3-5 adam vurup supreme global olanlar vardı solo girince 0-23 falan yapıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

yukari gruplardaki (LEM ve uzeri) rank yukselmelerinin ise sadece hileci vakumu oldugunu dusunuyorum. zira bu gruplarda banlenen hileci bir hafta sonra geri geliyordu ancak bu gruplarda smurf yoktu, varsa da cok fark yaratamiyordu.

bu vakumlar bir anda mancinik gibi firlatti milleti yukari. zira bosalan pozisyonlarin bazi rating gruplari ile doldurulmasi gerekli. bu sistemin bir kurali.

Siz yukarida farketmiyor olabilirsiniz, ancak bu aralar millet yavas yavas LEM den asagi dusmeye basladi cunku smurfler ozellikle MGE-DMG-LE seviyesinde cirit atiyor su aralar. bu kadar ay millet levellandi geldi geri dogal olarak.

burdaki çoğu kişinin smurfler dahil global oldu. düşürmeye kassak supreme in altına düşmek için günler harcarız öyle söyleyim. evet gerçek rankımızı da bulduk çok şükür, bu hafta fnatic e filan başvurucam.

eskiden global olan arkadaşlarımın çoğu şu an ciddi takımlarda oynuyorlar. aynı rütbedeyiz sonucta aynı skill yani. örnek -> e1 - SS
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

takım yenilirse her türlü negatif, elo bu kaybedip bireysel performans ile rating kazanma olayı yok. map'de skorda 1.'yken +k/d ile 16-14 yenilip düştüm ben 2-3 kere. volvo açıklamıyor saçmaladığını ama %100 böyle durum.

satranç, quake live, vs'de kullanılan 1on1 rating sisteminin takım oyununda bireysel olarak kulalnılması tamamen bu yüzden saçmalık zaten, takıma rank verse eyvallah ama takımın durumu senin rankini belirliyor top kek :) esea gibi düzenlemedikleri sürece rankler random olmaya devam edecek volvo mm'de. eski globaller falan iyiydi, rankler düzgündü diyolar da ilk mm çıktığından beri saçma zaten rankler, 3 yıl önce de sadece aynı 5'le oynadıp 3-5 adam vurup supreme global olanlar vardı solo girince 0-23 falan yapıyodu.

bireysel performansa göre rating kazanma olayı nasıl yok abi şaka mı yapıyorsun? tabi ki kaybettiğinde bi -rating, kazandığında bi +rating gelecek fakat cs bir satranç değil, haliyle maçı komple değil round round hesaplıyor. yoksa oyundan çıkmak ve adam kicklemek (hatta kendini kicklektirmek) abuselanırdı.
o yüzden bireysel performansa da bakıyor. zaten bakmalı da.

senin 16-14 yenilip düşmeni de karşı tarafın mmr'ının sizden daha düşük olmasına bağlıyorum. çok yüksek olsalar belki de yükselirdi bireysel ratingin.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Silphatos said:

bireysel performansa göre rating kazanma olayı nasıl yok abi şaka mı yapıyorsun? tabi ki kaybettiğinde bi -rating, kazandığında bi +rating gelecek fakat cs bir satranç değil, haliyle maçı komple değil round round hesaplıyor. yoksa oyundan çıkmak ve adam kicklemek (hatta kendini kicklektirmek) abuselanırdı.
o yüzden bireysel performansa da bakıyor. zaten bakmalı da.

senin 16-14 yenilip düşmeni de karşı tarafın mmr'ının sizden daha düşük olmasına bağlıyorum. çok yüksek olsalar belki de yükselirdi bireysel ratingin.

takım yenilirse rating düşüyor işte her şekil, artma imkanı yok. bireysel performansın iyiyse o maç -1 falan düşer -1000 düşeceğine ama düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi 5 win streakiniz vardır sonra 2 lossunuz vardır losslarda cheater vardır oyunlar silinmiştir, ilk girdiğiniz oyun sonunda rank atladığınızı görürsünüz, o maçla rank atladığınızdan değil, zaten o ranktesinizdir.

losslar silinince maçlardaki insanların rütbeleri ilk maçları sonunda fixleniyor, rank sisteminin malfunctionu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...