Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Ben yurda döndüm de, bizim cs ekibi dağılmış kimseler yok. Oynayacak ekip arıyorum, MG idim gitmden, şimdi 2 oyun attım söylemeyeyim nereye attığını asasf. Adam lazım olan ekip varsa dürtünüz.

Paticik arasında oyun varsa, ben de oynarım arada :)
Steam Account: Trylle
MG2 idim son 6 maçı kaybettim, MG'ye düştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Ben yurda döndüm de, bizim cs ekibi dağılmış kimseler yok. Oynayacak ekip arıyorum, MG idim gitmden, şimdi 2 oyun attım söylemeyeyim nereye attığını asasf. Adam lazım olan ekip varsa dürtünüz.

dun cagirdim ama ses seda cikmadi senden. bir arada oyun atmasak da 5 man cikiyor arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

sipeyskeyk said:

dun cagirdim ama ses seda cikmadi senden. bir arada oyun atmasak da 5 man cikiyor arada.
Naber sonat abi :) Bugün aktık epey, ilk oyunda amca da vardı sonra size geçti sanırım. Sonrasında da güzel oyunlar oldu. Çağırdığını görmedim hiç nedense, notification gelmedi. Oynayalım bir ara geldim ben artık, senden azar yemeyince eksik oluyor bir şeyler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

forumdaki bazı arkadaşlardan daha kötü olamazsın o konuda için rahat olsun. isim vereyimde alınan olmasın. örn deno applevodka eskilerden liebe forum başkanı slipatos.

10 fps 60hz ile senden iyiyim lan ayık ol. sadece karşı takıma çok dezavantaj olmasın diye yeni sistem yapmıyorum yoksa yanlış overwatch ban falan uğraş dur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...