Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bende de aynı sorun var .uydunet kullanıyorum. kadıkoy bölgesinde sorun var gibi, arka sokaktaki arkadaşımda aynı sıkıntıyı yaşıyo ama garip bir şekilde zeytinburnunda uydunet kullanan bi arkadaşım ise bizim pingin yarısını alıyo oyunlarda. teknik destek'i arayınca bir sorun olmadığını söylüyorlar sinyallerde vs. bütün takım 60 ms iken ben 100 110 ms oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Uskudar uydunet ve uskudar adsl (cift baglanti). Ikisinde de bazi serverlar 130 ping. Tek basina girersem sorun yok. Grup girersem oluyor. Sanirim sorun ttnet yurtdisi cikislarda ve bolge olarak hep ayni yol ustunden servera ulasiyoruz sanirim . Zira 120 ping alirken diger baglantiya gecersem duzelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

akşam üzeri o kadar çok sinirliydim ki eğer elimde dünyayı patlatma butonu olsa basardım. gerçi sinirli olmadığımda da basarım aslında da neyse konu o değil.
bunu yapamadığım için o sinirle elimde olan 33 key'in hepsiyle kutu açtım ve hiçbir şey çıkmadı.
bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Aiko said:

salı günü yeni nuke gelebilir. atın fava bekleyin.

kaç salı geçti arkadoşom hani yeni nuke

biraz önce faceitte manyaklar nuke açtı hahah forumda o kadar nostalji yapıyoruz adamlar csde de yaptırttı.

tayyibin cuma günü yayınlayacağı dolmabahçe görüntüleri 1
aiko'nun nuke cıkıyoru 2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...