Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Generic konsolcu

http://www.youtube.com/watch?v=uHXBqo6RgN4

Bu adamın oturup oyunun hikayesini umursayacak bi hali var mı? Dış dış dış fps oynayacak işte, failsafe oyunda AWESOME hissedecek falan. Müşterileri ağırlıklı bu olduğu içi baştan savma yapıyorlar oyunları. Ha witcher gibi sadece combat tarafını basitleştirip storytellingden ödün vermeyen geliştiriciler de var ama azınlıkta. Bethesdanınsa tercihinin ne yönde olduğunu şimdiye kadar gördük, e bu forumda bile gözlerimi kapatıp kendimi oyunda hayal ediyorum diyen, konsol vidyolarına OFFFFFF SÜPEĞRR çekenler varken niye uğraşsınlar orası ayrı.

Hani streamler vidyolar falan da düştü ortaya, belki hep konsoldan ve konsolcudan izlediğimiz için bu kadar vasattır, belki "gerçek" PC pazarı için biraz içerik kasmışlardır diyeceğim de pek umutlu değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle düşün. eğer senin düşündüğün gibi konsolcular tek zihin olsalardı ve bu vats'ı oyunda istemiyor olsaydı, vats oyunda olmazdı.

bethesda'nın pc pazarı zerre umurunda olmadığı gerçeğiyle barışmanız gerek.

vats pc'de nasıl ise konsolda da öyle. kullanan var, kullanmayan var.

olay sadece vats değil zaten, oynamaya başladığınızda hissedersiniz ne demek istediğimi. fallout'tan ziyade bana borderlands havası verdi oyun. belki birebir kendim oynayıp da hikayenin içine giremediğim içindir.

ofisin netini çökerttim resmen asdhauda. 7 gb gelmiş kekeke.
Sosyal ağlarda paylaş

vats ben çok az kullandım 3 ve NVde. sinematik yavaş çekim filan kısmı zaten eğlencesini çabuk yitiriyor. kill cami kapatıyon hemen. oyunu da kolaylaştırıyor tabi sıklıkla. ee yeter deyip cazadorlar için filan vats kullandım tabi kullanmadım diyemem.

bu yavaşlamalı halini ben daha çok kullanırım ama diğer türlüsünü isteyen için de mod çıkar.

combatı sen başlatıyosan ilk anda vats ile zamanı durdurup plan yapabilmek bence iyi olur ama. yakışır.

critical meter çok daha iğrenç bir şey hiç bişey demek istemedim o konuda şimdiye kadar ama...

üstelik modla filan nereye kadar. bir sürü perk var onunla alakalı. çok entegre bir şey olmuş oyuna. zehir zemberek saçma görünüyor ama yine polyannayım yine güzelim. bi oynayın bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

sırf dialog muhabbeti yüzünden ilaçlı düşmezse ancak alırım. ilaçlı düştüğü anda çeker oynarım. benim aklım almıyor hala rezilliği.
nasıl tutup böyle birşey yaparlar inanılmaz

lan ne taktın sende ya 80 sayfanın herbirinde şu mesajının aynısı var lan resmen

tamam olm konuşmalar uzunmuş işte. voice acting var ondan öyle yapmışlar mecburen falan açıkladık işte kaç kere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...