Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

bu arada hiç gmg'den refund basan oldu mu ya? mail falan mı atıyorsun? kabul ediyorlar mı genelde? 2-3 stream e baktım, büyük ihtimal pc ayarlarını gördükten sonra refund basarım gibime geliyor.

http://www.greenmangaming.com/about/refund-policy/

oha herifler tldr: refund etmiyor bilae yazsalar daha iyiymiş asdasd

key'i almak isteyen olursa aktif edilmemiş halini 20% indirimli gmg'nin 10 tl altına veriyorum gençler. iş bankası havale akar.

Aktif edilmemiş hali mi? Hmm..

Yap bana bi güzellik yabancıya gitmesin. Bak yeni evliyim yeni barklıyım. Üstünü düğün hediyesi olarak sayarsın. Dans şarkısı olarak "A kiss to build a dream on" çaldırmış adamım.
Sosyal ağlarda paylaş

vpn :P yarin once yeni zellandadan baglanmayi denicem, sonra sydneyden

en kotu aksam 4 gibi acmis oluom oyunu :P

https://www.goldenfrog.com/vyprvpn/new-zealand-vpn

su zellanda vpn i

https://vyprvpn.com/refer?ar=brbs8ts98v61a_1

surdan kayit olursaniz bana 500mb gelio bide :P ayri veriyim isteyen kullanmaz referalli

storeda islem yapmadiginiz surece oyun acmak icin vpn kasmak ile ban filan gelmiyor bu arada, senelerdir yaptigim sey :P
Sosyal ağlarda paylaş

Oldum kayit alttaki linkten.

edit : cektim programi serverden new zealand sectim connect oldum, sonra steam i calistirdim ama hala 1 gun 5 saat diyor.

baska bir sey daha mi yapmam gerekiyor steam icersinden ?

edit 2 : yep steam icersinden regionumu new zealanda gecirince 17 saate dustu :)

insallah yapacagim download 500 mb dan az olur yoksa yalan bu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Twitch'teki leaked stream'leri izliyorum da ayak sesinden lockpick sistemine kadar her şey Skyrim'le aynı lan :(
Ellerinde hazır motor varken alıp kullanmaları kötü bi şey değil belki de bütün oyunun reskin gibi durması kötü olmuş

THIS IS THE FUTURE YOU CHOSE.

http://i.imgur.com/az1Eigb.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

<3

seslendirme icin calisan ve calismayan isimler

I tried almost 250 names. Here are the results:
133 confirmed working names:
Aaron
Aiden
Alex
Alexis
Alice
Andrew
Anna
Anthony
Archer
Ash
Ashley
Assface
Atticus
Austin
Ben
Bill
Blake
Brown
Bruce
Caleb
Camilla
Catherine
Carter
Charlotte
Chloe
Chris
Christian
Cole
Colin
Connor
Corey
Damien ("Damian" doesn't work)
Daniel
David
Dawson
Deckard
Dick
Don
DJ
Dylan
Elena
Elijah
Ellie
Elizabeth
Emily
Eric
Erik
Ethan
Evan
Evelyn
Freeman
Gary
Gavin
Grace
Griffin
Grognak
Hawk
Hines
Jacob
Jake
James
Jason
Jay
Jeremy
Joel
John
Jordan
Josh
Joshua
Juan
Julia
Justin
Kayla
Kevin
Laura
Lee
Leon
Liam
Logan
Lucas
Luke
Malcolm
Marcus
Mark
Marty
Mason
Matt
Max
McFly
Micah
Michael
Miles
Mohammed
Nathan
Nora
Norman
Oliver
Paul
Pete
Phil
Quinn
Richard
Rick
Riley
Robert
Rock
Rocky
Rose
Roy
Ryan
Sam
Sara
Scott
Sebastian
Shane
Snake
Stark
Steve
Steven
Stuart
Ted
Thomas
Tim
Todd
Tony
Tyler
Victoria
Wayne
Will
Wilson
Wood
Wyatt

110 confirmed NOT working names:
Adolf Ahmed Albert Anakin Aurora Balothy Barbara Bender Beth Bort Boss Brad Brandon Caesar Chelsea Cameron Chandler Carl Chuck CJ Clem Codsworth Courier Dale Dalton Damon Dayton Derrick Dickbutt Dickface Duke Edward Edwin Felix Fletch Franklin Fred Fry Garrett Geoff Gerrett Gideon Giovanni Grover Gus Harley Harrison Heisenberg Homer House Keanu Jade Jamie Jerry Jesse Jesus Johnny Jonny Kenny Kira Korra Kyle Lachlan Leela Leif Lennox Lilith Lisa Lord Louis Lyla Mario Marlon Morty Motherfucker Neil Nick Norris O'Connor President Rachel Rebecca Reece Reeves Rhys Robin Rodgers Rory Scorpio Sean Shaun Shawn Shepard Simon Spooky Travis Trevor Triss Ulysses Velma Veronica Victor Vincent Von Karman Wade Walter Wolf Woody Zach Zack

sam yasadin gene :P

snake de calisiomus :P

http://i.imgur.com/MyE0yOy.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Oldum kayit alttaki linkten.

edit : cektim programi serverden new zealand sectim connect oldum, sonra steam i calistirdim ama hala 1 gun 5 saat diyor.

baska bir sey daha mi yapmam gerekiyor steam icersinden ?

edit 2 : yep steam icersinden regionumu new zealanda gecirince 17 saate dustu :)

insallah yapacagim download 500 mb dan az olur yoksa yalan bu bana.

bende cikti ya direk, vpn i calsitirip new zealand sectim, steami kapatip actim ve oldu
Sosyal ağlarda paylaş

kendine ait baska email adresleri ilede kayit olabilirsin :P

1gb i gecmez diyorlar day1 patch icin, her kayit odlugun email primary accountun icin +500, yeni account icin +500 ediyor, max 2gb

ben 1gb dayim sayende, 2 kisi daha benim linkten acarsa maxliyorum misal, usenmeyip kendi hesaplarim arasi gecis yaparsam double dip oluyor iste. 2 yeni hesdap 500+500, ana hesap 2gb oluyor

gormsutum ps4 icin 750mb mi neydi patch ama preload acilmadandi o, yarin gorucez bakalim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

kendine ait baska email adresleri ilede kayit olabilirsin :P

1gb i gecmez diyorlar day1 patch icin, her kayit odlugun email primary accountun icin +500, yeni account icin +500 ediyor, max 2gb

ben 1gb dayim sayende, 2 kisi daha benim linkten acarsa maxliyorum misal, usenmeyip kendi hesaplarim arasi gecis yaparsam double dip oluyor iste. 2 yeni hesdap 500+500, ana hesap 2gb oluyor

gormsutum ps4 icin 750mb mi neydi patch ama preload acilmadandi o, yarin gorucez bakalim :D

sakin :)

ben yaptim sen yazmadan once banlandim :) ahahaha.. ust uste ayni ipden hemen caktilar. ama diger oldugum mailler acik allahtan.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

<3

seslendirme icin calisan ve calismayan isimler

I tried almost 250 names. Here are the results:
133 confirmed working names:
Aaron
Aiden
Alex
Alexis
Alice
Andrew
Anna
Anthony
Archer
Ash
Ashley
Assface
Atticus
Austin
Ben
Bill
Blake
Brown
Bruce
Caleb
Camilla
Catherine
Carter
Charlotte
Chloe
Chris
Christian
Cole
Colin
Connor
Corey
Damien ("Damian" doesn't work)
Daniel
David
Dawson
Deckard
Dick
Don
DJ
Dylan
Elena
Elijah
Ellie
Elizabeth
Emily
Eric
Erik
Ethan
Evan
Evelyn
Freeman
Gary
Gavin
Grace
Griffin
Grognak
Hawk
Hines
Jacob
Jake
James
Jason
Jay
Jeremy
Joel
John
Jordan
Josh
Joshua
Juan
Julia
Justin
Kayla
Kevin
Laura
Lee
Leon
Liam
Logan
Lucas
Luke
Malcolm
Marcus
Mark
Marty
Mason
Matt
Max
McFly
Micah
Michael
Miles
Mohammed
Nathan
Nora
Norman
Oliver
Paul
Pete
Phil
Quinn
Richard
Rick
Riley
Robert
Rock
Rocky
Rose
Roy
Ryan
Sam
Sara
Scott
Sebastian
Shane
Snake
Stark
Steve
Steven
Stuart
Ted
Thomas
Tim
Todd
Tony
Tyler
Victoria
Wayne
Will
Wilson
Wood
Wyatt

110 confirmed NOT working names:
Adolf Ahmed Albert Anakin Aurora Balothy Barbara Bender Beth Bort Boss Brad Brandon Caesar Chelsea Cameron Chandler Carl Chuck CJ Clem Codsworth Courier Dale Dalton Damon Dayton Derrick Dickbutt Dickface Duke Edward Edwin Felix Fletch Franklin Fred Fry Garrett Geoff Gerrett Gideon Giovanni Grover Gus Harley Harrison Heisenberg Homer House Keanu Jade Jamie Jerry Jesse Jesus Johnny Jonny Kenny Kira Korra Kyle Lachlan Leela Leif Lennox Lilith Lisa Lord Louis Lyla Mario Marlon Morty Motherfucker Neil Nick Norris O'Connor President Rachel Rebecca Reece Reeves Rhys Robin Rodgers Rory Scorpio Sean Shaun Shawn Shepard Simon Spooky Travis Trevor Triss Ulysses Velma Veronica Victor Vincent Von Karman Wade Walter Wolf Woody Zach Zack

sam yasadin gene :P

snake de calisiomus :P

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/037/140/bd9.png
esas benim merak ettiğimi denememiş ama yarın denerim artık napalım. :)

yalnız esas merak ettiğim ilk gün yama çıkacaksa unlock'a yetişmiş olacak mı, 5-10 saat oynayıp çat üstüne yama gelince save faydalanamazsa üzer.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...