Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW 5.6 milyon oyuncuya düşmüş

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Adamlar bir giriyor 1.5 saatte full clear çekiyor.1 haftada content bitiriyor. Naxx kapısına giremeyen var diyen ağbiler ablalar bilirim.
Her şey tüketime dayalı, çak geç mantığı ile oyuna süs veriyorlar.
Birde hikaye iyice sarpa sardı, sanki yeniden başlıyormuş gibi izlenim katıyor. Bilen insanda kendini keriz gibi hissediyor.
Biraz farklı şeyler ekle,mevcut haritayı,hikayeyi geliştir canım.
Developer'lar patates X(
Bir kaç arkadaşın söylediği gibi blizz zaten insanların kolay elde edip tatmin olduğu oyunlara ağırlık vermeye başladı. WoW bitmez ama daha çok oyuncu kaybeder...
Sosyal ağlarda paylaş

ya grind kafasındaysan zor tabi.
Yoksa mmo oynayım dıosan vanılla daha guzeldı bence. Kaç instance yaptgıının bı onemı yoksa mesela, bi instance için saatlerce ugrasıp adam bulmak sonra onlarla girmek bile ayrı keyıftı yaın.

Yaşayan dunya boyle bısı, mmo ole bişi. Şimdiki multiplayer özelliği olan single player.
Ha kötümü? casuallar için iyi.
DavidMills said:

Valla geçen yine Vanilla oynayım dedim. Yağ gibi, daha ZG bile yok oyunda. Neyse aman yarabbi enhancement shammy aşkına lvl 20 ye anca gelebildim. 10 günde falan.

Olayın özü, yaşlanmışız. Vanilla serverları açılsa %98 benim gibi 10 günde kaçar böhüüü deyi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Cümlenin başı ne kadar hatalı ise 2. bölümü o derece doğru. Kimse hatır için oynamıyor valla emin olabilirsiniz, olay tamamen mmo oynamak isteyip piyasada oynayacak tek oyun olmaması.

Piyasadaki oyunlar ya gerçekten rezil ötesi, ya çinli falan olmayı grektiriyor, ya da serverları bomboş single player havasından öteye gidemiyor.

Emin olun ben gibi kasada 2,5m goldu olan adam bile, piyasaya zevkle oynanan bir oyun çıksa bırakır WoW'u ona geçer. Ama mevcut piyasada wow'a laf söylemek sınır karakolunda yenen konserveye laf söylemek gibi oluyor. Eldeki tek imkan buysa yapılacak yegane şey zevk almaya çalışmak oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...