Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shakhtar Donetsk -Fenerbahçe Rövanş Maçı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Şimdi özetlere baktım. Özetlerden maç yorumlamak doğru olmaz da, gördüğüm kadarıyla:

- Pereira'nın yollanması bence ağır karar, adam oyuncuyu kaldırmaya çalışıyor da öyle ekstra bi hareketi yok.

- Penaltı doğru karar.

- Caner GS'yi UEFA'dan elettirdiği günlere geri gelmiş. Caner olmasa belki ikinci UEFA'yı alacaktık, kazmalığı yüzünden bizi eleyen Atletico gitti kupayı aldı sonra. Bugün de bakıyorum özetlerdeki tüm pozisyonlar Caner'in kanattan, adam içeride bekliyor, tüm sol kanat bomboş otoban açık adamlara, oradan da bindirdikçe bindirmişler, ilk gol de, penaltı da o kanattan geliyor zaten.

- İkinci sarı haklı.

- Adamlar yedek kaleciyle mi çıkmışlar napmışlar anlamadım ama kalecileri bayağı patates.
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü oldu üzüldüm, 2 transferle ŞL üst tur takımı olduğuna inanan PES'ciler için hüsran olsa da beklenen bir şeydi. Gerçi ben bu turu geçer Fener ondan sonraki tur kesin elenir diye bekliyordum da bu kadar erken olması kötü oldu.

4-4-2 dizilim rotasyonlu ısrarı adamın sonunu getirecek resmen, Vitor Perreira şimdiye kadar 2015 model Bilic olmaktan öteye gidemedi. Neredeyse adamın inadından, söylemlerine kadar ve işler yolunda gitmeyince ki tepkilerine kadar aynısı... Atılma şekli bile bizimkiyle aynı lel

Porto'dan beri resmen değiştirmemiş işte adam sistemini yine aynı yolda ısrar ediyor. Olmuyor yani. Biri twitterda güzel yazmıştı, kadrodaki herkesi kendi mevkiisinde oynatsan zaten 4-2-3-1 çıkıyor ortaya fakat o oynattırmıyor ve bu yüzden takım kitleniyor diye. Bu maç mesela kulüpte 4-2-3-1 oynayacağız diye duyurdu kadroyu da adamın bariz geçen maçtaki 4-4-2 savunma sisteminden zerre farkı yoktu. Caner'le 442 kanadı savunamayacağını da ilk gol ve birkaç farklı pozisyonda da tekrar görmüş oldu vs...

Yazılanlar yazılmış zaten, FB bu haliyle Avrupa da bayağı zorlanır. Ligde evinde kimseye puan yine kaybetmez, ALde de rakibine göre bayağı yükselir ama şu kadro mühendisliği ve dizilim inadıyla cidden çok zor. Bizim işimize gelir gerçi lel

Bizde de bir bok yok gerçi, orta saha gg... Yine GS olursa şampyion falan sokarlar bu lige diyip daha da izlemem artık yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

yenilgiye bi bahane bulmamak lazim. sen mac 1-0 ken altın degerinde pozisyonları gol yapamazsan shakhtar gibi bi takımı yenemezsin. ancak pereiranın tribüne yollanmasının pek adil olduğunu da söyleyemicem. penaltı da tartışılır, bence %100 değil ama verene de bişey diyemezsin. genel olarak shakhtar galibiyeti değil ama 3-0 lık skor aldatıcı unsur bu maç için.

lucescu'nun maç sonunda yaptığı pyatov'un kritik anlarda çıkardığı toplar ve şansın biraz onlardan yana olduğuna dair açıklamalar bence doğruluk payı olan şeyler. (ilk maçta volkan için de aynı şeyi söyleyebiliriz) ancak futbol olarak bakıldığı zaman fenerbahce ümit vermedi diyemem, bence gercekten yüksek potansiyel var takımda. ümitsizliğe kapılmaya lüzum yok. (caner'i istisna kabul etmek lazım tabi, savunma konusunda rezaletti)

gelelim gsli kardeslerimize, bikac spesifik yorum yapıcam, shakhtarı tokatlayalım diyen kardesim, eger olurda grupta size çıkarlarsa; bu takımdan 1 puan alamayacağına dair (iç saha-dış saha farketmez) istediğiniz herşey üzerine iddiaya girebilirim, hemen gerçekleştirelim isteyenle bunu. şampiyonlar ligini hep birlikte takip edicez burda birbirimizi kızdırıcaz vesaire vesaire ancak galatasaray'ın shakhtar veya üzeri ayarda hiç bir takıma karşı şuanki kadrosuyla ve oynadığı futbolla şansı olamayacağını görememek futbol cahilliğidir benim gözümde. tabii ki ezeli rakbinizi kızdırın ama sizi bekleyen şampiyonlar ligi macerasının nasıl olacağının bilincinde olun. burak yılmazı photoshoplayıp hayaller biter falan diye yalandan sizi gazlayan resmi klüp hesabınızın goygoylarına gelmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

gelelim gsli kardeslerimize, bikac spesifik yorum yapıcam, shakhtarı tokatlayalım diyen kardesim, eger olurda grupta size çıkarlarsa; bu takımdan 1 puan alamayacağına dair (iç saha-dış saha farketmez) istediğiniz herşey üzerine iddiaya girebilirim, hemen gerçekleştirelim isteyenle bunu. şampiyonlar ligini hep birlikte takip edicez burda birbirimizi kızdırıcaz vesaire vesaire ancak galatasaray'ın shakhtar veya üzeri ayarda hiç bir takıma karşı şuanki kadrosuyla ve oynadığı futbolla şansı olamayacağını görememek futbol cahilliğidir benim gözümde.

gruptan çıkınca da BAL diyorsunuz, Burak ŞL gol atınca da bal diyorsunuz. 1/4 1/16 oynayınca da bal demiştiniz. hatta şansa kolay grup çekti falan demiştiniz. En iyi ihtimalle "GS kazanıyor ama " cümleleri kuruyorsunuz. Bu futbol cahilliği olmuyor ama. Juventusa bile kolay kura bal denmişti yahu. İzleyelim görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pereira var ya ne biçim kovalanır belli değil böyle giderse. Adam resmen sempati kasıyor, yenilgilere bile vizyonlu bakıyor falan. Aziz şimdi bıyıklı İtalyanı tokatlasın, ulan sakat RvP'ye lig ve UEFA için mi para verdirdin bana diye.

Bu arada Alves çok alarm, Kjaer'e de laf edenler olmuş adam ne yapsın. Taş gibi stoper fakat takım savunması diye birşey yok.

Şu GS, Şaktar'dan puan alsın diyen arkadaş baya kısa vadeli hafızasına kurban gider yalnız. Ben girerim onla iddiaya ahaha. Ne yapacaz char mı silecez? Shakhtar zeki takım, hata buldu mu affetmiyor, Luce zehir gibi kontra futbolunu oturtmuş zaten senelerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...