Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu sıcakta klimaları kapattıran patron

evrimcikmazi

Öne çıkan mesajlar

bizim ofisde de (yeni b,ina daha 1 sene olmadı) klima 24-25 dereceye ayarladık duruyor ama sıkıntı şu sürekli soğutmada, hani ortam ısısı sağlansa bile soğuk soğuk esmeye devam ediyor tam da tepemde bazen sağ tarafım bi kötü oluyor ama en kötüsü ya klima mikrobu aldım 2,5 haftadır öksürüyorum (neyse alerji ilacı falan alyorum da biraz daha iyiyim) bakalım haftaya da devam ederse öksürük bi KBB doktoruna görünecem

ev nispeten iyi, esiyor da serin esiyor, bi de cayır cayır güneş almıyor, sadece iki gün klima açtık
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

yav said:

yaşlılarda var o klima fobisi, benim peder de öyle OH NE GÜZEL ESİYO diyip klimayı açmadan camdan gelen üfürükle oturur evde.
neyse ki ben eve döndüğümde nazım geçiyor.

Yaşlılara klimanın ciddi zararları oluyor çünkü.Senden benden daha hassas oluyorlar.

yooo
70-80 yaşında değil babam yav, 60 küsür bişey bu birincisi

ikinci olarak da klimayı düzgün çalıştırdıktan sonra kimsenin bir hassaslığına müdahele olmaz.
24-25 hatta 28 derecede falan üfletirsin, fan'ını kısarsın, kanatlarını direkt vücuda temas etmeyecek yöne çevirirsin. oldu bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

benimkilerde daha çok tutumlu olma hastalığı var. bi de gelenekselcilik gibi bişey. 40-50 yıl cam açarak yaşamış adam bir şekilde de serinlemiş sonuçta, gereksinim duymuyor.

zaten ben açınca kızmıyor, hem yılın 5-10 günü anca baba evinde olduğumdan hem de öyle çok da rahatsız falan olmadığından olsa gerek.

ama yatak odasına klima taktırma hususunda babamla annem münakaşa etmişti epey bak o geldi aklıma sfdsdkjsdj belki de hassastır adamcağız bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Akhlaur said:

yav said:

yaşlılarda var o klima fobisi, benim peder de öyle OH NE GÜZEL ESİYO diyip klimayı açmadan camdan gelen üfürükle oturur evde.

Yaşlılara klimanın ciddi zararları oluyor çünkü.Senden benden daha hassas oluyorlar.

yooo

ikinci olarak da klimayı düzgün çalıştırdıktan sonra kimsenin bir hassaslığına müdahele olmaz.
24-25 hatta 28 derecede falan üfletirsin, fan'ını kısarsın, kanatlarını direkt vücuda temas etmeyecek yöne çevirirsin. oldu bitti.

Adfasdf yanlışlıkla öm attım sanki çok kişisel bişey konuşuyomuşuz gibi de buraya da geri şeyapmaya üşendim agilot.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

yav said:

Akhlaur said:

yav said:

yooo

Adfasdf yanlışlıkla öm attım sanki çok kişisel bişey konuşuyomuşuz gibi de buraya da geri şeyapmaya üşendim agilot.

ayıp birader kendi aranızda halledin
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

yav said:

Akhlaur said:

yav said:

yooo

ben de okudum ve sildim, alıntı mesajı diyerekten. öm olduğunu bu mesajınla görüyorum sdfksdf

neyse bro, haklısındır ne diyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.radikal.com.tr/hayat/siz_de_yaz_ortasinda_ofiste_kazak_giymek_zorunda_kalanlardan_misiniz-1407536?utm_source=sm_fb&utm_medium=free&utm_term=post&utm_content=siz_de_yaz_ortasinda_ofiste_kazak_giymek_zorunda_kalanlardan_misiniz-1407536&utm_campaign=hayat

HAVALANDIRMA KATEGORİSİNDE CİNSEL AYRIMCILIK
Araştırmamız çok derin ve önem arz eden bir araştırma olduğundan erkek-kadın sayısının birbirine yakın olduğu ofislerden çalışanlarla konuşmaya karar veriyorum. Konuştuğum grup açık omuzlu iki kadın ve lacivert, jilet gibi takım elbisesinin içinde bir erkekten oluşuyor, öğlen arasındalar. Uluslararası eğitim sorunları ile ilgilenen bir şirkette çalışıyorlar. "Peki, içeride havalar nasıl?"
"Soğuk.
"Buz gibi."
"İyi."
Kimin hangi yanıtı verdiğini tahmin etmişsinizdir.
Araştırmamızdan anlaşılacağı üzere sağlam, zamansız takım elbiseleriyle çevrelerini kendi rahatına göre manipüle eden erkekler, iklime uygun giyinmeyi reddederken bunaltıcı yaz iklimine uygun elbiseler, uçuşan ince etekler ve bluzlar giyen ofis kadınları, çalışma ortamlarında yeni bir tür cinsiyet 'ayrılığı' durumuna maruz kalıyorlar.
Evet, ofiste havalandırma kategorisinde cinsel ayrımcılıktan söz ediyorum.

asdfasdfasdfasdfffasdfadfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...