Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne sıcak ya

fenn

Öne çıkan mesajlar

fenn said:

said:
Ağustos ayı daha da sıcak olacak

Son günlerde ülke genelinde yaşanan kuvvetli sıcaklara, Büyük Okyanus'taki deniz suyu yüzey sıcaklığının artmasından kaynaklanan ve en son 2009'da görülen "El Nino" (yaramaz çocuk) atmosfer olayının neden olduğu ve ilerleyen dönemde kuraklık görülme ihtimali bulunduğu bildirildi. ''Bu yıl daha önce hiç yaşanmayan bir durum var. Çok ilginç bir şekilde, ülkenin kuzey kesimleri, Akdeniz bölgesinden daha sıcak durumda. Bu alışılmış bir durum değil'' diyen Prof. Dr. Orhan Şen, önümüzdeki hafta yeni bir sıcak hava dalgasının etkili olacağını söyledi. Prof. Dr. Şen uyardı: ''Türkiye Ağustos'u da sıcak olarak geçirecek''

http://www.memurlar.net/haber/528806/

memurlar.netten ve anadolu ajansından alıntı sdfsdf.

Maksat hava sıcakken biz de haber yapalım diye yazılmış bir yanlış bilgilerle dolu bir yazı.

El Nino hakkında daha doğru bilgi için aşağıdaki siteye bakın

El Nino
Sosyal ağlarda paylaş

evde odamda hareketsiz dururken terliyorum. bide pc başına fln geçince oyyoyoy.

geçen metrobüse bindim full + full. klima sıcak üflüyordu. 15 20 dk amcalarla gobek gobege omuz omuza fln gittik. allahtan boyum uzun nefes alabiliyordum azda olsa. uzunçayırda metrobus boşalınca 2 dk oturuyim dedim, o candan vuran güneş ışığı resmen 1 hp mi bıraktı. gözlerim fln karardı vücudum kitlendi fln.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

100 kiloyum ya daha fazlasını koşamıyorum zaten. Bi gün bunları yapıyorum bi gün yüzüyorum üzerine de dondurma patlatıyorum

ben seni slim fit böyle sikspekli adindan da belli ask adami bu kesin falan diye düsünüyorumdum. megersem göbekli beyaz atletli hasan amca cikti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...