Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Tüm Garrison'u harraslamak 1 saat ile 1.5 saat arası sürüyor 4 karakterle. Gerisi raid, dungeon, mythic falan geçiyor. Mainle dailyleri vs yaptıktan sonra alta geçip farm+dungeon spamlıyorum, zaten 2 3 saat oynuyorum 2 3 gecede bir. Keşke işsiz takılsam, 1 ay öyle takıldım inanılmaz iyi bişi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Expansion başı oynamıyormuydun? yani asıl para expansion başı geldigi için bir çok insan 800k ları gördü. Şimdi inan o yazdıklarının yarısını kassam oyundan sogur oyunu bırakırım :) iyi sabır varmış sende. tabi zevk almak önemli. Wotlk zamanı bir arkadaşım vardı adam sırf farm yapıyordu. sadece farm için oynuyordu oyunu. e ozaman content i görecek LFR de yok, Gold u harcayacak token de yok. adam escobar gibi parayı gömecek yer düşünüyordu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
exp aşkı körüklesin diye yeni kitap geliyor nisanda
http://ecx.images-amazon.com/images/I/511-BM8R5VL._SX328_BO1,204,203,200_.jpg
http://www.amazon.com/gp/product/B015LYSIXA/ref=s9_newr_gw_d99_g351_i1_r?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-6&pf_rd_r=15VMZBC48VD2ANN0MPEP&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2090149322&pf_rd_i=desktop
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
film üstüne hayvanlar gibi hype olacak. release'e birkaç gün kala WoW bölümü dirilecek. Release saatleri güncel başlıkların ırzına geçecek bu topik. Herkes oyunun ne kadar HARİKA olduğundan bahsedecek. Legendary silahlar ile bol bol ss alınacak, cinematicler ağız açık izlenecek, yapacak o kadar çok şey var ki YETİŞEMİYORUM SAATLER YETMİYOR İMDAT diyecek herkes. 15 gün, bilemedin 1 ay sonra bölüm yine mezarlık olacak, açılan üç-beş başlıkta Legion'un neden en kötü ek paket olduğundan dem vurulacak.

at fava bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...