Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

FEATURES:
New continent: The Broken Isles
New class: Demon Hunter
Artifacts: customizable weapons that grow in power as you do
Class-specific Order Halls and followers
All New Dungeons and Raids
New World Bosses
Level cap raised to 110
Revamped PvP progression system
Improved transmogrification system
Improved social features
Character Boost—immediately raise one character to level 100
. . . and more

tbc kapagi gibi kutu hehe

http://media.blizzard.com/wow/legion-6a153ad2/images/legion-box-art.png https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/29/World_of_Warcraft_-_The_Burning_Crusade_coverart.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sunumu izlemeyi şimdi bitirdim de, crowd mu sorunlu yoksa contenti mi beğenmediler anlamadım baya sönük bir sunum olmuş. belki de sunum yapan elemanlardan olabilir.

genel hatlarıyla:

garrison olayı devam ediyor. adı değişmiş sadece. "ders aldık" ları nokta companionları köleden çıkartıp, karaktere büründürmüşler ve her şeyi garrisonda yapmanıza engel olmuşlar. yine orada vakit geçireceksiniz ama dalaran ortak hub oluyor işte. eski düzene dönülüyor.

garrison yeni hali localar(class bazlı, rogue locası gibi). locanın lideri sensin. localar horde, alliance conflicting ötesinde greater evil a karşı banded together gibi bir konsept var. her warrior, her warrior locasının lideri (lol).

yine minyonları bir yerlere gönderiyoruz ama artık gidip yapıp gelmiyorlar biz gidip yapıyoruz onlarla birlikte gibi.

ikinci major olay artifactler. eğer doğru anladıysam blizzardın wow contextinde yapmış olduğu en büyük hata olabilir çünkü sunuma göre exp başında gidip artifact i alıyoruz (her spec için ayrı) ve sonra artifact bizimle levelleniyor. yani bütün exp boyunca tek silahla oynuyoruz. AMA KORKMAYIN GÖRÜNÜMÜNÜ DEĞİŞTİREBİLİYORSUNUZ. ehehehe. silah üzerinden 2. bir talent sisteme entegre edilmiş. talent sisteminde yakalamadıkları bazı tweakleri silah levelingi üzerinden yapmışlar onun dışında hiçbir yeniliği yok. wildstar'da tek silah var diye ağlayanlara selamlar olsun.

content overall fena durmuyor. ben night elf lore seven biri değilim. ondan çok sarmadı. troll, ogre, orc, human bana daha cazip geliyor. troll veya human olsaydı daha çok sevinirdim. demon yerine undead bile tekrar oynardım ama nabacan.

demon hunter 2 spec. tank ve dps. gösterdikleri kadar yeni hiçbir mekanik yok. rage gibi fury var. mobile rogue-warrior kıvamında damagelar elemental fakat melee işte.

demon hunter için death knight gibi story line yapmışlar, o baya güzel duruyor.

pvp - honor sistemi değişmiş. gw2, d3 paragon kıvamında. diğer pvp olan oyunlardan topluca araklanmış. çok da iyi olmuş. pve gölgesinde kalıyordu, bunu ayırmaları 10 yıl sürdü. sonunda yapmışlar ama.

mekanik olarak tek yenilik demon hunter'da double jump var. o da bildiğiniz night elf zıplamasını iki kere yapması. odunsu animasyonlarıyla.

content olarak ne olur bilinmez ama mekanik olarak hiçbir şey yok yeni. aynı bokun mavisi.

üzücü yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

bingildak said:

sunumu izlemeyi şimdi bitirdim de, crowd mu sorunlu yoksa contenti mi beğenmediler anlamadım baya sönük bir sunum olmuş. belki de sunum yapan elemanlardan olabilir.

çoğu alman onların ingilizce bilmeyeni vs vardır. Ekranda çevrilen çok az almanca oldu :D

almanlar neden ingilizce bilmesin abi :) üniversite yaşında gençlerdi çoğu. senden benden iyidir onların ingilizcesi. almanlar ruhsuz dersen o ayrı konuda, sanmıyorum anlamadıklarını.

duman konserine giderken akp mitinginde kendilerine bulmuş gibi bir halleri vardı sunumun çoğunda asdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya yurt dışında herifler dil öğrenmeye kasmıyorlar özellikle ingilizlerse. O salonda yığınla adam bilmiyordur.

Şu artifact olayı benimde çok hoşuma gitmedi açıkcası. Tek silah tüm expansion ve kime barksanız acık değişmiş hali ile aynı silahları göreceksiniz. Boss lar silah düşürse ne olur yani artifact skill verdikten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Lan İngiliz gidip niye dil öğrensin asdf.

Darksun said:

Lancelion said:

nasi salliyosun ya sdfjcvx

bok gibi olmus blizz pls innovate

ehehe ben mi sallıyorum? =p

gördümde söylüyorum almanları değilde ingilizleri en azından :)

niye be iş için yığınla fırsat oluyor fazla dil bilse fena mı? =D Kendileri diyordu bana ve yunanlıya ne güzel dil biliyorsunuz biz anca tek dil diye heuah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...