Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Millet xavius mythic boost satmaya başlamış guild olarak, oha dedim ya. achisi varmış sanırım sıradaki patch'e kadar kesilirse diye.

elemanalar whisperlayın konuşalım diyordu. bir ara konuşayım bari sdfsds

hc desen anlarım da, mythic daha cenarius kesilemedi, emin ol kesen guildler de kadroyu full giydirmeden satmaya başlamaz mythicleri.

normal ve hc'leri çatır çatır satar orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ilk kez emerald nightmare yaptım güzel olmuş
bi de yıllardır nerdeyse hep ranged (healer veya dps olarak) raid yaptıktan sonra bugün feral druid olarak girdim ordan oraya koştur falan eğlendim ya, ama çabuk yoruluyorum yani 3 saat sürdü raid artık son yarım saat cenarius taktiği anlatılırken dinleyemedim bile kafam almadı, yaşlandık heralde asd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Millet xavius mythic boost satmaya başlamış guild olarak, oha dedim ya. achisi varmış sanırım sıradaki patch'e kadar kesilirse diye.

elemanalar whisperlayın konuşalım diyordu. bir ara konuşayım bari sdfsds

sen hc'yi mythic diye okumuşsundur daha kesilmeyen bossun boostunu nasıl satacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

HORDE YİNE LİDER Bİ KEREM

Bu da adamların composition. Diğer bosslarda da benzer dağılım var, arada bi iki class değişmiş sadece. Bazı fightlar 5 tank yapmışlar bide 4 war 1 DH falan.

Tank :
Prot War x2

Healer :
1 Druid / 2 Shaman / 1 Priest / 1 Pally

DPS :
3 Mage (Fire lel)
3 Rogue (2 Outlaw 1 Ass)
2 DK (UH)
2 Hunter (MM)
2 Shadow Pri
1 DH

Zaten simlerden belliydi şu sonuçlar, Arms FR nerfinden sonra onu da beklemiyorduk ama feral druid olmaması ilginç. Bide warrior hariç hiç bi fightta başka tank yok nerdeyse, illa git tank oyna diyor bize blizz =(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...