Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Onu da dengelemek zor ya ortak olsa bu defa xpac başında bi ton 110 karakter kasıp her birinde AK farmlamaya başlar insanlar. Beeelki altlara mainin atıyorum %50si kadar otomatik AK gelirse falan, ne biliyim en yüksek AK ı etkilemeyecek ama diğerlerini ona yaklaştırabilecek bi formül bulmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

sdeceokuyangenç said:

4-5 senedir wow oynamıyorum. Tekrar başlasam kaç günde tekrar sıkılırım ?

tek başına oynarsan 1 hafta birileri ile oynayıp raid yaparsan ölümüne sararsın.

ben de 4-5 senedir oynamiodum legion ile başladım bildiin kasioz raid maid sürekli oynayasım gelio o da kötü tabi bu yaştan sonra ne işin var dio insan
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

sdeceokuyangenç said:

4-5 senedir wow oynamıyorum. Tekrar başlasam kaç günde tekrar sıkılırım ?

tek başına oynarsan 1 hafta birileri ile oynayıp raid yaparsan ölümüne sararsın.

ben de 4-5 senedir oynamiodum legion ile başladım bildiin kasioz raid maid sürekli oynayasım gelio o da kötü tabi bu yaştan sonra ne işin var dio insan

1 hafta iznim var sonra zaten raide falan ayak uyduramam vazgeçtim saol
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya burda ping iyiyse hanımada başlatayım diyorum evde sıkılyor

0 dan başlayıp 100 e gelmek nasıl? yine aynı zonelarmı? yoksa shortcut yaptılarmı hiç

bıde WOD alınca 90 a boostlama varmış
legionu alınca 2 tanemı boost hakkım olacak?

leveling baya hızlı özellikle heirloom'la.
1 90 boots 1 100 bootsun var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

neden rep farmlıyoruz bu arada bilen var mı asdas

valla benim ench ve tailor recipelarım var exalted olmam gerek ama onlar için bile ehh yeter artık dedim...

çekilmiyor, zulüm burası ya. oyunun net en kötü bölgesi. lore'u bile o kadar boktan ki çekemiyorum. her oynadığım da where are my jiletlerim diye dolanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...