Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Bu withered army trainingi ne kadar kasıyorsunuz? Galiba min 425 falan yapmak lazım da çok ölüyorlar ya mal gibi önden gidip. Tankla ölmüyorum ama witheredlarım aoenin içine yürüyüp kendilerini patlatıyor paso.

Gerçi 2 kere yaptım daha, ilkinde 80 mi ne ikincisinde 300leri gördüm 425e yetemedim ettin bossa yattılar yine. Çok mu lazımlı bişey bide kasmaya gerek var mı?

Revered'im ben, 1.5/21 gibi birşey sanırım rep durumu, daha hiç Army Training yapmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu withered army trainingi ne kadar kasıyorsunuz? Galiba min 425 falan yapmak lazım da çok ölüyorlar ya mal gibi önden gidip. Tankla ölmüyorum ama witheredlarım aoenin içine yürüyüp kendilerini patlatıyor paso.

Gerçi 2 kere yaptım daha, ilkinde 80 mi ne ikincisinde 300leri gördüm 425e yetemedim ettin bossa yattılar yine. Çok mu lazımlı bişey bide kasmaya gerek var mı?

yap her bulduğunda o questi. ekstra rep işte. Çok yavaş ve tek tek pulla. Gerekmedikçe gaza getirme elemanları. herşeye dalıyorlar o sırada.

5 tanesiyle 1 sandık alıyorsun. 4 sandık filan boşa çıkarınca yolla hepsini sandıkları alsınlar. sen devam et.

fazla ilerleyicne bi elite geliyor hepsini öldürüyor. Onu kesmesi de zor baya. tank ile belki kesilir gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

O elite kolay ya dh tipli bişey, dh gibi movement skillerinden sonra çok vuruyor o aralar stun mtun lazım hatta charge ı yiyip rootlanınca da bi damage vuramıyor.

Yalnız yoruyor ya tek tek ilerle pulla aptal saptal kaçanlara intervene at falan. O kadar da matah ve gerekli bişey değilse anca world quest gelince yapılır, daha suramarın normal questleri bitmedi valşara var azsuna var falan. Öf amma content koymuşlar dançın yapamadım content peşinde koşmaktan. Nolifer oynayabilsem xeşke =(
Sosyal ağlarda paylaş

ben warlock ile rahat yapıyorum da elfbreakerı kesemiyorum. 600 civarı bir puanla bitiriyorum genelde. elfbreakera geldiğimde hiç dalmayıp geri dönüp büyük chestleri toplayıp 1-2 withered ile belki keserim diye dalıp bitiriyorum.

Benim taktik de Bosslarda dotları koy, fear spamla, enrage i aç , whitheredlar öldürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

unholy dk ile aşk yaşıyorum ya.

son golden trait e gidiyorum ama ilk 2 si ile şahane oldu zaten. buildi de crite çevirdim, biraz daha az overall dps yapıyor ama tatmin hissi çok daha yüksek. grup halinde 2li 2li spore patlatırken gelen ses hmpps. genelde hep birinciyim deepste ama raidlerde ne olacak bu hafta görücez bakalım.

onun dışında ciğerim soldu quest yapmaktan. bitmiyor abi. 2 zone tam olarak bitti, diğer üçü 30-70% de ama sanırım 3 hafta falan sürecek hepsinin bitmesi. nightfallen 7k'da, arc mythic dungeon için rep mi gerekiyor? en son denediğimde storyline falan dedi.

WoW da bugüne kadar en uzun rogue ve mage oynadım. Bu classlarla da sadece pvp yaptım desem yeridir.

Ancak legionda başladığım dk serüveninde aynı trendeyim. İnanılmaz rewarding bir gameplay olmuş. İlk defa dungeondan, görevden ondan bundan pve'den zevk alıyorum.

İlk defa bi karakterim için deli gibi transmog setler arıyorum, artifact weaponın ikinci skini bence oyundaki en iyi 2h tasarımı olmuş.

Classın skilleri, birbiri iyi uyumu, class fantasy (wraith walk hariç) animasyonları gerçekten hiç lore ile alakası olmayan birisi için bile gözleri parlatıyor. Tabi bu söylediklerimin hepsi UH için. Frost için class fantasy olarak daha çok öğe var aslında ama ben dw kullanacaksam rogue umla oynarım zaten. Bir de game playı 3 tuş falan heralde frostun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ben warlock ile rahat yapıyorum da elfbreakerı kesemiyorum. 600 civarı bir puanla bitiriyorum genelde. elfbreakera geldiğimde hiç dalmayıp geri dönüp büyük chestleri toplayıp 1-2 withered ile belki keserim diye dalıp bitiriyorum.

Benim taktik de Bosslarda dotları koy, fear spamla, enrage i aç , whitheredlar öldürsün.

Elf breaker dedigin duro mu?
Sosyal ağlarda paylaş

52 witheredla her seyi clearladim, hayvan gibi score ama lanet olasi hidden skin dusmedi tabi

cidden bravo blizz, kimi classlara hidden grinddi, lorelu questti filan dosemis, tembellik yaptiklarina rngjesus ile hicbir performans kriteri olmadan random atiyor

adama ilk runda dusmus dro da geberdigi halde, cok iyiyim diye boburleniyor discordda bole bogazlayasim geldi :(
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Mortis said:

Elf breaker dedigin duro mu?

yok duro başta geliyor, elf breaker, ettin olan. aoesini interruptlayamıyorum o yüzden direkt gg oluyor tüm whiterredlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

bingildak said:

elf breaker a dalmayacaksınız bildiğim kadarıyla optional

direkt geçebilioz mu yani onu, böle patrol yapıyor ama odada sürekli bir örümcek spawn oluyor tepeden. direkt kaçıp devam mı edioz yukarıya doğru

o örümcekten sonra bitiyor zaten.

5'lik kutular nasıl bilmiyorum ama 10'luk kutular sadece 1 kez spawn oluyormuş, geçen ben de 25 minion ile bitirdim alcak bi bok çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

10'lu kutulardan güçlü withered minionlar katılıyor
5'lu kutulardan bazıları %25 hp, %25 dmg falan veriyor ki bunlara öncelik verilmeli ilk denemelerde.
Bu kutulardan gelen bonuslar kalıcı; sonraki training questlerinde hep aktif kalıyorlar.
maviler 5, turuncular 10 minion istiyor.

kutuların vs yerleri;

Sosyal ağlarda paylaş

sefalet time geliyor

meğerse almışım questini de başk bir şey sandığımdan untrack etmiştim. yoğun bi dönemde uykum falan varken almışım demek ki aklımdan çıkmış.

youtube'da izleyeyim dedim tanıdık geldi asdfasdfsd

first aid meslek questi falan sanıyordum sonradan baktığımda dedim kasamam şimdi hiç. meğerse dispel etmem gerekiyormuş lavuğun :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...