Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

enhancement shaman ile heroic girdim dün. demo warlock ve fire mage vardı. ikisinin de gear 840-850 civarı, hatta mage'de legendary de vardı. en iyi 2. dpstim ve benim gear daha 810. o da hiç stat dengesi tutulmadan. sırf heroic açabilmek için.

sanırım düzgün rotasyon ve dengeli gear ile orta/üst sıralarda olru pve enchancement hep.
Sosyal ağlarda paylaş

840 seviyesinde benim enha. bi dh'ler aoe burstleri çok iyi olduğu içni zorluyor, ama birazcık dayanan aoe olursa o zaman öne geçiyorum. enha'nın aoe'si ile single target pek farklı olmadığı için gayet iyi. ama haste/mastery loot pek yok, ondan maelstorm açlığı ve ss proc azlığı var şu an.

@bingildak

abi senle bir retri kapışıyorsa inan sende sıkıntı vardır. retrinin dpsde biriyle yarışabilmesi mümkün değil. belki disc priest ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka lan şaka zaaa ezik nereye overtuned onu bile becerememiş. Biz de 45 yaşına gelince böyle olacak mıyız acaba =(

@ocean order class hall görevlerine devam edince ilk followerını alacaksın, app bu followerları (toplamda 5 tane aktif oluyor wod gibi 25 değil) göreve göndermek bide class hall un upgradelerine falan uzaktan erişmek için, başka bi nanesi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Assans. rogue oynayan var mi? DPS durumu nedir?

Bir de bu Armory app'ini kullanan var mi? Uzaktayken item satayim dedim. 4k
Fiyat koydum. 3.6k mailbox a geldi. App uzerinden yapimca bir hatami oldu?

Neden app kullaniyorsun diyenlere uzaktan rahat oluyor hemde fiyatini felan otomatik hesaplayip sana sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

107 enh shamanla devam ediyorum hala 110 olamadım işten vakit bulup. Bayramda ama 2. 110'u da yapıcam prot pala olarak. Shaman baya iyi ya ben 3 4 tane mob alıp şu levelda hayatta kalabiliyorum rahatlıkla. Aoe vurduğu bir crash lightning var, onu alana atınca, ardından stormstrike patlayınca herkese vuruyor, hele proclamışsa üst üste 2 kere atılıyosa direkt HP'ler yarılanıyor. Dungeonlarda bu şekilde dps DH ile yarışır halde. Çok dung girmedim, bir de scale muhabeti ile ayarsız durumdadır 110 altında dps de 110'da bakıcam adam akıllı :).

Shaman hiç oynamamıştım, şu haline nerf falan gelmezse gayet güzel karakter, self heal da cdsiz oluyor maelstrom var ise. 1 Bouldersift ile 2 self heal atılıyor misal, birinden biri critic çıksa 250k heal çıkıyor zaten. Çok zorlandığımda 2 kurdu çıkarıyorum, önce bi hpyi fulluyorum sonra aoe spam falan, gayet giderli.
Sosyal ağlarda paylaş

işte o noktada farm tarafını artifact için değil gold için, paladinle hallederim diye düşünüyorum. Shamanı raidlerde ve prof olarak kullanıcam diye planladım ama artifact için farm gerektiğinde evet gear kesin lazım. Paraya kıyıcaz artık, 200k var şu an 2 3 eşya ile 820'leri görürüm belki :D.
Sosyal ağlarda paylaş

heal olayı fikir olarak güzel ama pratikte çok saçma enhada. diğer classlar offheallarda daha fazla heallayabiliyor mana pooldan dolayı (bkz retri feral) fakat enhada çabuk bitiyor mana.

diğer sıkıntı maelstorm yiyerek insta heal atması. çok da aman aman heal gelmiyor ve en resource yiyorsun, lan resource olmadan damage yapılmıyor ki? zaten ramp up timeı uzun enhanın bir de maelstormu tüketince gg oluyor direk. defans konusuna hiç girmiyorum zira öyle bir şey yok :(

ama yeni efektlerle falan zevkli oynaması.
Sosyal ağlarda paylaş

Maelstrom levellerken belli bir rotasyonda tükeniyor hep zaten 1v1'de moblarda. Dungeon'da nerdeyse hiç bitmiyor da questlerken %20ye gelen mob için finish move yok execute gibi. Bir de normalde lightning bolt attığında 0 maelstromla vuruyor ama maelstrom varken atınca onu bitiriyor. Bu bug mıdır çözemedim. Rare fightlarda maelstromsuz kalacağım zaman ya da HP düşmüşse 2 kurdu çıkarıyorum, 2dk cdsi var zaten sorun edilecek bir şey değil. HC'lerde maelstrom biterse o bir sorun işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lightning Bolt Maelstorm yiyorsa talent o onu almışsındır ki o da baya gereksiz talent.

Maelstorm Dungeonlarda bitiyor emin ol :D Mythic yapıyoruz şu an, Doom Winds veya kurtlar ile falan güzel geliyor fakat Stormstrike proclamaz ise bir yerde bekliyorsun tutmaya çakışıyorsun 20 üstünde falan.

Şu ana kadar gelen gearın hepsi crit/versitality galiba ondan sıkıntı. Mastery/Haste lazım bize o da çok az mıdır bana mı gelmiyor çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...