Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

su map achv ve tum objectiveler bitmeden ayrılmıyorum ben mapten lvling scaeli güzel yapmışlar bu sefer.

Aynen aynen, ben de stormheimı bitirmeden çıkmadım ama warrior class hall questiydi eventiydi şuydu buydu derken tek zoneda lvlingin yarısının gelmesi abartı olmuş biraz. Diğer zonelar baya daha küçük sanırım.

Zaten belli ya azsuna başlangıç zone u olacakmış girince şaşırdım artifact weapona göndermeler girizgahlar bişiler. Stormheim gayet böyle lank diye olayarın içine bırakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben her expansion geldiğinde mutlaka tum zone'ların tum questlerini bitiriyorum. bunda da oyle yaptım ama simdi world quest'ler icin gittiğimde sagda solda yeni questgiver'lara denk geldim. oralara beni hic yonlendirmemis oyun. boyle kacırdıgım cok yer vardır kesin. zaten bazılarında acılmamıs alanlar da kaldı. daha sonra yonlenecegiz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Questlerde ilginç bir hata mevcut. Ben 4 bölgeyide bitirdiğim halde hala 108 lvl 'dim. Son 2 level için quest bulamadım ve dungeon yaparak 2 level kasmak zorunda kaldım. Forumlarda gördüğüm kadarıyla başka kişilerede olmuş bu durum. Genelde kime sorsam lvl 110 olduğunda daha 1 bölgeye hiç girmemiş oluyorlar. Garip bir bug ve derdini anlatamıyorsun. Çözümü yok gibi. Şimdi bende aynı şekilde bölgeleri gezerken questler görüyorum. Sanırım scale işiyle ilgili bir bug. Seni o queste göndermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 110 olmuştum geçen gün işte highmountain'in ana hikayesinde iki quest zinciri kalmıştı sadece. dün yola çıkmadna bir tane yaptım da dönüşte diğerini de yapar suramar geçerim.

ben mesela sağda solda bazı şeylere denk gelip fazlasıyla yaptım. 3 kere dungeon girdim sadece daha hiç girmedim de. fazlasıyla kolay ve hızlı geldi bana da levelling sizde böyle düşük olması garip geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Questlerde ilginç bir hata mevcut. Ben 4 bölgeyide bitirdiğim halde hala 108 lvl 'dim. Son 2 level için quest bulamadım ve dungeon yaparak 2 level kasmak zorunda kaldım. Forumlarda gördüğüm kadarıyla başka kişilerede olmuş bu durum. Genelde kime sorsam lvl 110 olduğunda daha 1 bölgeye hiç girmemiş oluyorlar. Garip bir bug ve derdini anlatamıyorsun. Çözümü yok gibi. Şimdi bende aynı şekilde bölgeleri gezerken questler görüyorum. Sanırım scale işiyle ilgili bir bug. Seni o queste göndermiyor.

sadece quest bitsin şeklinde yapınca olmuyor. O bölgedeki ektra eventleri falan da yapmak gerekiyor. Ben 109 yarısında bitirdim questleri mesela arkadaşım 108 de stormheime yeni başlamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Saeros said:

bu arada ben baya sevdim stormheim'ı ya, sevmeyenler nasıl sevmedi anlamadım. yağmurlu kapalı hava filan severim gerçi ben ondan heralde, çok hoş buldum şahsen

helheim filan da güzeldi sürpriz oldu ^^

abi helheim resmen cehennem ya, milyorlarca horde reskill e bağladılar bitirene kadar ne çektim

pvp serverda oynayarak bu zulmü sen kendi başına sarmışsın zaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ben full karışık gidiyorum, 3 bölgede toparladım, 107 olucam bu akşam. Max 1 bölgeyi bitirmişimdir belki. Daha 3 bölgeye gitmedim. Legion öncesi videolarda bir uçurtma oyuncağı görmüştüm. Onunla salıyorum kendimi dağlardan, etrafa baka baka gidiyorum. Böylece görürsem haritada bir ünlem iniveriyorum. 2 dakikada cdsi var, baya kullanışlı item :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...