Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ben resto shaman olarak normal dungeon girdim 110level grup. boss öncesi bekleyin kapı diyip afk oldum. bi geldim beklememişler. ben dışarıda kaldım. herifler benim olmadığımı 30% de anlamışlar. tank %2-3 kala yattı. yoksa sololuyordu(diğer gruptakiler de biraz dayandı da yattı onlar önceden).

DH acayip fazla iyi şuan tank olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

DH ile BG'de 24'e 0 bitiren adam var abi :D. Dps olarak morpha geçince haste critic artıyor bir de verdiği dmgın %100'ünü heal alıyor. 30 saniye. 3dk cooldown, böyle skill mi olur. Bir de hp %50 altına düşünce 5sn morpha geçiyor falan. Direkt ölmesin diye yapmışlar şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:
Sen şu arms buildini versene hele :D

http://www.wowhead.com/talent-calc/warrior/arms/MZy0

Cleave varsa T1de dauntless yerine sweeping strikes. Slam sadece 50+ rage varsa vuruyorsun, colossus smash atıp shattered def (artifact ilk gold trait) varken 3 defa focused rage stacklenmiş mortal strikela milyon damage görmece.

Anger management sayesinde baya bi battle cry uptime, deadly calmla battle cryda rage harcayan her tuşa (hamstring dahil lel) basıp paso tactician proclatıp colossus smash uptime ı maks tutmak, bol bol shattered def. vermek. Özetle olay bu.

Ha bide mastery>str şu anda, o derece dengesiz. En iyi relicler de tactician procları arttıran relicler haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

DH tank çok net nerflenecek ya. rakamlara bakıp aldanmayın. liseli gençlere paket satıyorlar ilk bir ay işte. her zamanki muhabbet. DK farklı mıydı?

Herkes dh açmış özellikle tankta iyisini bulmak çok zor mc ye tank dh alıyoruz adam 838 ilvl sürekli ölüyor. Sonra 822 ilvl dh tank geliyor tüm mc yarıya bile inmiyor hpsi self heal olsun, kite olsun, mobilite olsun, cdler olsun kullanmayı bilince tadından yenmiyor ama çoğu dh şu an ne yaptığının farkında değil dps/tank fark etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fury exp basi hep geride kalir korkmayin. Fury'i bir onceki exp sonuna gore degerlendirmeyin, exp sonunda god tier dps. Su ana kadar blizz pve'de hep fury leyhine patch cikardi yine oyle olur duye tahmin ediyorum ama mythic raider seviyesinde takilcaksaniz fotm onemli.
Off ve main kasmak yine mythic raider degilseniz cok da zor degil. Daha raid yok cok rahat 2sini de 13-13 yapip maine 16ya gidersiniz. Ben ilk hafatada ikisininde 13ledim grup bulmayi kolaylasmasi acisindan yoksa dumduz main de gidebilirsiniz grup sorununuz yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...