Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

İlk milyonuma baya yaklastım expansion bası saolsun. yarın mailboxımda 150k ile uyanmayı umuyorum. Bir de darkmoon deck alabilirsem uygun fiyata cok verimli bir hafta olmus olacak. (druid questi saolsun 25 tane bloodımı ic etmeseydi bug yuzunden cok daha erken ulascaktım milyona ama gec olsun guc olmasın).
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yeni sistemde warriorın physical damageı da overall ilvlla scalelanıyor dimi? Weapon damage eskisi kadar önemli değil falan. Bazı çok iyi traitler var onların relic slotlarından hiç vazgeçmek istemiyor insan, silahın 5ilvl artması overall ilvlda değişiklik yapmıyor falan.

Bide fury ne kadar dandik olmuş lan armsla kıyaslayınca. Artifact questi bile tam bi amelelikti

said:
I'm on an RP server. Everyone knows my character as the dual-wielding weapons master night elf. It would feel weird to switch to anything else for story reasons.

Bir furrynin çığlığı =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de RP serverında nelf karakter açmıştım, daha lvl 2 3 quest yaparken leveli full bir troll geldi raptoruyla. Bizle emote vasıtasıyla dalga geçti, yarım saat sonra gitti. Sordum, her gün gelip yeni başlayanlarla dalga geçip gidermiş... Hani marjinal bizdik sorusu o gün bugündür aklıma...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...