Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ingame gold 30günlük zaman alıyor, beleşi yok hiç. Şu ara 70k'ya kadar indi, ben 86'dan falan aldıydım. Kasım'a kadar açık oyun. Normal gameplay ile ayda bi 50k çıkarırsın, ekstrası farma girer :D. Ama o da kazanılıyor ya rahat. 1 senedir para vermedim aylık ödemeye ben mesela. Hala da 150k falan var. Bi ara farma verip kendimi 3 4 aylık daha para kasıcam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

şimdi ingame goldu aylık ödemeye çevirebilioz dimi.
Bunun için haftada kaç saat oaynamak gerekiyor
çok grind içeriyor mu?

yani ben hayatım boyunca şu oyunlarda fakir olmuş bi adamım, ne dionz alimmi

bide 10 günlük beleş varmı gene

4-5 karakter ile her hafta cata raidlerini farmlarsan bedavaya geliyor oyun

1-2 saat arası dragon soul + firelands + bot + bwd yapıyorum karaktere göre. yani maksimum haftada 8 saat ayırmak gerekiyor. 70k'ya indiyse kara bile geçersin ben 80k üzerinden hesaplıyorum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

BWD'nin ilk bosstan önceki mobları farmlıyordu millet, 10 kere gir çık 1 saat içinde oluyor resetle. Bossu kesmeden mobları kes çık. Oradan da iyi para bırakır. Daha bi çok yolu var aslında farmın. Video yapasım geliyo bu gold farmı için aslında :D ingilizce kaynak çok da türkçe yok, izlenir mi acep..
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

BWD'nin ilk bosstan önceki mobları farmlıyordu millet, 10 kere gir çık 1 saat içinde oluyor resetle. Bossu kesmeden mobları kes çık. Oradan da iyi para bırakır. Daha bi çok yolu var aslında farmın. Video yapasım geliyo bu gold farmı için aslında :D ingilizce kaynak çok da türkçe yok, izlenir mi acep..

bütün raidler 1 sasatte farmlanaıyor neredeyse zaten, raw gold olarak çok fazla yoktur herhalde saat 5k veren farm methodu.

auction house falan fistan muhabbetine girersen çok daha farklı tabii
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

zaten ben de mythic dungeon kasıcaktım bu expansion iyi olmuş böyle olması

ilk hafta 100ledikten sonra ciddi şekilde mythic dungeon kasmak gerekli yanlız +1 bile olsa yeter 840 item geliyormuş

mythic+ dungeonlar raidler ile birlikte geliyor diye biliyorum, yanlış mı biliyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

işte zaten işsiz güçsüz adamlar için goldla oyun süresi almak

ayda 35 lira veremiyosan zaten peh

Niye yav, benim işim de var gücümde, geceleri 11 1 arası oynuyorum (Hadi bazen işim olmuyor 10 1 ya da 11 2 oluyor), hafta sonu 3 4 saat ekstra oynuyorum o kadar. Yine de aylık goldla alabiliyorum game time'ı. Pet farmlarsın, WoD'da garrisondan iyi gold geliyordu + tanaan vardı, herb ve mine vardı vs, bir çok yolu var altını toparlamak için. Transmog item bile çok değişik kafalar, 140.000'e item 120.000'e giden plan var.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi expansion başladığında tabii ki yapamayacaksın, o nedenle şimdi boş boş duruyorken kasmak lazım :D. 2 aylık çıkarsan, ki şu an 70k'dan 140k ediyor, 2 ayda rahat sonraki aylar için de çıkar bişeyler, 20 günde falan 110 olur insanlar max, sonrası dungeondı oyunu tanımaydı derken eski farm yerlerine daha güçlü gireceksin + enchantler için gereken malzemeler gene aynı, gidip onları bile farmlasan haftada 1 2 geceni ayırıp yine bulursun.

En basitinden Large Brilliant Shard 75g'den gidiyor misal, git 55lik dungeonlara, çıkanı disenchant yap sat, gecede 100tane mavi düşmez mi yav, rahat düşer, 10 tane boss kesicen zaten 10 tane düşüyor, 10 farklı yere girsen her türlü çıkartırsın al sana 7500g. :D Şunu haftada 1 yapsan ayda 30.000g. Bitti gitti. Oradan çıkanların transmog olayı var, boş boş topladıkların var falan su içinde 40k, hani transmoglar para etmedi diyelim, onları da disenchant etsen çıkan malzeme parası var vs vs.

Biraz zaman ayırıp takılmak yeterli. Benki hayat boyu hiçbir expte 5k'dan yukarı param olmamıştır, WoD'da 400k gördüm çantada :D. Ha mythic raider değilim, HC falan da pug girdim. Ama keyif aldım. Adamlar bir de gold capi 10.000.000'a çıkardı..
Sosyal ağlarda paylaş

bu invasion gir çık olayını yeni kavradım ya, 5 dakika da %30-40 civarı xp geliyor aktif takılırsan. mal gibi bekliyormuşum onca süredir sdffsd

baktım millet 3. phasede paso orgrimmar'a geri kaçıyor neden lan dedim. sonra şans eseri bende bi bosstan kaçarken resetlenince phase o zaman çaktım olayı ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bir de şimdi şey, ben ilk defa pandaria sonrası yeni karakter kasıyorum. bu pandaland merkez amirliğinin oraya girebilmek için zamanında quest serisini takip etmiştik vs... kapı açılmıştı anduin iti vardı yanımızda.

royal satchel planı vs. sanırım lotus exalted olunca çıkıyordu. direkt gitsem level geçtikten sonra açık olur mu yoksa mal gibi quest yapmam gerekecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...