Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

4Ever said:

yekeyeke said:

Rogue'a hiç bakmamıştım, Outlaw'daki Crimson Vial nedir, 30sn'de bir Health Potion resmen hemde %30 health geri veriyor. PvP'de arenada fark yaratmaz mı ya :D

Outlaw değil hep spec'de var ama rogue o kadar iyi değil. Classic'de rogue ile oynuyordum. Geri döndüm 710 item level ama hayal kırıklığı yaşıyorum resmen

110'da görmek lazım hocam, şimdi normaldir o kırıklıklar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Before the invasion exp nerf; the following experience rewards were given for a level 87 with heirlooms (the exp ramp scales accordingly).
Stage 1: 75472
Stage 2: 75472
Stage 3: 75472
Stage 4: 113172
Total Experience: 339588
Two Invasions / 4 hours = 679176xp / 4 hours
After the "nerf":
Stage 1: 18850
Stage 2: 37700
Stage 3: 28275
Stage 4: 56622
Total Experience: 141447
Three Invasions / 2 hours = 424341
Six Invasions / 4 hours = 848621xp
If you have the time it isn't exactly a experience nerf.
TLDR: You get 848621xp per 4 hours; You used to get 679176xp per 4 hours.
EDIT: To a single character you get more xp; A lot less if you take into consideration Alts
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi haftaya 4 olur 2 saatte, bi invasion'ın bitme süresi gün geçtikçe artıyor afk team yüzünden, böylece harcamak zorunda olduğun vakit artıyor gittikçe,

paket sonunda daha çok exp kasarız belki ama en azından 90-100 arası falan dungeon farmlamıcaksak 2 saatte bir login yapılır 30 dk falan uğraşılır bence.

şu 1 hafta da bütün charları fulleyeydik iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

afk takımının bir zararı yok, zaten pek yararlarıda yok levelları düşük :) mobların hp'leri onlar vurmadıkça artmıyor. Gittikçe daha yavaş gidiyor invasionlar, millet alacağı birşey kalmayınca iyice salladı, 10 tane invasion koysan ne olacak giden sayısıda ayrıca daha çok bölünüyor. Invasion spawn zamanını azaltıp sayıyı aynı bıraksalardı daha iyiydi bence. 1 saatte 2 invasion gibi.

4 saate 2 invasion daha güzeldi :p şimdi bayağı vakit alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Veee blood dkya da nerf bat vurur. Hadi heartstrike nerfledin tamam aoe rotationa marrowrendi de sokmaya çalışıyorsun ama %20 ne lan. Bide üstüne red thirstü nerflemişler T4teki diğer iki gereksiz talentı bufflayacaklarına lel. Bone shielda da diyecek bi laf bulamıyorum, DKda bi ton mitigation olduğu için çok gerekliydi gerçekten . . .

Adamlar resmen invasion xp nerfin arasına dk sıkıştırmış terbiyesiz ahlaksız gudikler
Sosyal ağlarda paylaş

yemin ediyom afk bırakmak daha çok canımı sıkmaya başladı dün, akşam eve gidip 2 karekteri yarım saatte 2 şer invasion'a bırakıp main karekterime dönüyordum, dün gittim invasion'ın sonuydu 2 karektere yarım saatten fazla harcayıp, yenilendi, tekrar 3 invasion'u yaptım baktım saat 10.30 oldu anasını satayım.

yolo diyip normal kasacam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...