Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Special Announcement

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

her deck zaten no skill anasını satiim. millet neye yeniliyorsa noskill.

zoo - ezelden beri no skill
hunter - smorc
handlock - noskill abi taple giant in işte
druid - no skill abi wild growth in sonra büyük minion in
patron warrior - no skill abi kart çek çek sonra frothing in charge ile gg

bu böle uzar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Justicar'ın her decke girmesi zor gibi. Handlock ve hunter da Justicar'ın efektinin en kötü olduğu 2 class.
6 manaya vanilla 6/3 çok çok yetersiz. Yetersizliği kapatmak için 3 defa hero power kullanırsanız annnncak kendini kurtarıyor.

Bence CTRL Warriorlar 1 Shield Maiden yerine koyabilirler. Pala ve Pri decklerine girebilir. Olur da shamana early aggressiona karşı koyabilecek bir şeyler gelirse (Totem golem güzel ama bence hala yeterli değil) beeeeeelki girer.

Handlock için molten inanılmaz önemli. ilk 3 turnü pas geçmiş bir warlockun aggroyu durdurabilmesinin nerdeyse tek yolu molten. Zaten handlockun rahatça 3 turn paslamasının nedeni de midgamede abzürt ötesi bir tempo kazanabiliyor olması. Elindeki kartsayısından ziyade geri düştüğü oyunda über tempo kazanmak midrange ve control decklerine karşı Azure ve Mountain, Aggroya karşı ise molten ile mümkün. 2-3 manaya inen tauntlanmış bir molten oyun çevirici. Molten Handlock deckinden çıkmaz çıkamaz. Frost giant bi molten ya da mountain olmasa da yine de küçük bir ihtimal girebilir.

Bir de rica ediyorum... Şu Sabonis'le beni ortak noktada buluşturmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

her deck zaten no skill anasını satiim. millet neye yeniliyorsa noskill.

zoo - ezelden beri no skill
hunter - smorc
handlock - noskill abi taple giant in işte
druid - no skill abi wild growth in sonra büyük minion in
patron warrior - no skill abi kart çek çek sonra frothing in charge ile gg

bu böle uzar gider.

Hunter - Smorc. No skill. No Brain. HS'nin utanç decki.
Druid - Double Comboysa düşünmek lazım ama ramp druidse deck kendi kendine oynuyo zaten.
Handlock - gaaaaayet zor.
Zoo - Gayet skill. Tek sorun iyi bir zoo açılışını durdurmak her deck ile mümkün değil. Gereğinden fazla sticky minion oldu baydı artık yeter.
Patron'a no skill diyen gitsin maryo oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis ben farkındaysan kart çok güzel süper über demedim.

senin handlock'ta dmg yemek önemli sözüne yanlış dedim ki yanliş.

2 tane molten giant için amele gibi dmg yemek değil o deckin amacı, öyle oynuyorsan yanlış oynuyorsun.

bunun yeni gelen legendary ile de alakası yok, 2 tane molten ineyim diye paso kendime vurayım değil, elimde cok kart olsun oyunu control edeyim, bunu yaparken mountain giant ile drake düşeyim deki.

legendary konusunu ayrıca tartışırız zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır adamın deckinde tehlikeli sınıfta 7 tane kart var (bazen 8) sen bunların direk 2 tanesini elde patlattığın anda adamın tehlikeli kart sayısı 7den 5e düşüyor, zaten bunların 3-4 tanesine direk removal ile alıyorsun ve yerin hakimiyetini adam kullanımıyor hale geliyor.

Handlockun en büyük gücü 7-8. turlarda yere koyup patlattığı molten giandlar. Bu combo sayesinde aynı tur hem komple yeri temizliyor hemde yere mob koyuyor. Ama bu comboyu elinden aldığın anda %70 yerine %20 şansla kazanıyor elleri bu kadar basit.

1 yıl ya belki 100 kes handlockla maç atıp ve her yenişimin hepsinde adamlara heal ata ata yendim, hatta bunu bu forumda daha önce tartışıp 3-4 kişi ile 2şer 3er deneme bile yaptık (hoş onlarda %100 ben kazandım ama bu taktikle genel başarı %80lerde)
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

sabonis yine defansa geçmiş

defansa geçmek diil, öğretiyorum. bedava ders lan. prolar saati 50 dolara ders veriyor millete :D
HS hakkında bazı acayip yanlış algılar var forumda... düzeltiyoruz işte yavaş yavaş.

ha biraz ters yazıyor olabilirim ama başka türlü yazmayı bilmiyorum :D

Sosyal ağlarda paylaş

Warlock Legendary: Cards from your hero power cost (0) mana.
https://pbs.twimg.com/media/CKrZrp6UMAE8UPp.jpg
hahahah eben
https://pp.vk.me/c627225/v627225171/c3af/572JzdHevHA.jpg
When a character is healed, gain +2 attack.

http://i.imgur.com/Iw8XK9w.png
King’s Defender

3 Mana Cost / 3 Attack / 2 Durability

Battlecry: For each friendly minion with Taunt, gain +1 Durability.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

senin oyundan anladığını sanman da bu algılara dahil mi ? :)

Sorun şu ki, anladığımı sanıyor değilim, anladığımı biliyorum. Proların 1-2 seviye altında anlıyorumdur. Ama asshole kıvamında yazdığım için bu tarz tepkiler çekmeye alıştım, öğrenmek isteyen öğrenir biraz yazdıklarımdan. İstemeyene de bişi yapamam.

Zaten böle direk, net ve bol detaylı olarak derdimi anlattığım tek yer hs bölümü, nedeni de forumda muhtemelen en çok anladığım konu olması. Ha nba de mesela buna dahildir ama burada yazanı yok uğraşmaya gerenk yok
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu ne kadar bilip anladığın değil, ne kadar şanslı oldugun önemli.

1 tane lanet kartı çekemedikçe süper meta bilip en iyi decki yap, en iyi oyun planını oturt, adam gelip çakıp gidiyor.

o yüzden bu kadar şaaaapmayın yanı altı üstü full RNG kart oyunu.
dünya üstünde ders verip bişey ögretilecek en son oyunlardan birisi.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bu oyunu ne kadar bilip anladığın değil, ne kadar şanslı oldugun önemli.

1 tane lanet kartı çekemedikçe süper meta bilip en iyi decki yap, en iyi oyun planını oturt, adam gelip çakıp gidiyor.

o yüzden bu kadar şaaaapmayın yanı altı üstü full RNG kart oyunu.
dünya üstünde ders verip bişey ögretilecek en son oyunlardan birisi.

O yüzden zaten iyi decklerin hepsinde draw mechanic var. Kart oyunu zaten adı üstünde. İlla rng olacak, ama turnuvalar da bu yüzden best of 7 falan yapılıyor. Bilmeyenlerin daha doğrusu yeterince Bilmeyenlerin büyük çoğunluğu kendisini bu şans öğesi ile teselli ediyor.

1 maçı 1 kart çekmedin diye kaybedebilirsin ama iyi oynuyorsan zaten ondan sonraki maçlarda bunu telafi edersin.

Ha ayrıca doğru, sana laf anlatmanın baya zor olduğunu hatırladım böylece hs konusunda =) şans şans diyip duruyordun =)
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Masticore said:

king's defender hangi class'a geldi

Warlock Legendary olmamış... (td) hakkın yine de iniyor degil mi ? sadece 0 mana

nasıl olmamış ya hero power la çektiğin kart 0 mana isteyecek diyor, sen buna olmamış mı diyorsun ? :)

Abi o kart kaç el dayanır oyunda sence ?

6 manaya 4/4 kart + kart cekicen -2 damage... yiyicen 2 el dayansa bişeyler ifade etmeye baslar anca Emperor gibi OP kartlar varken zor...

Bu hero power sinerjisiyle calisirsa birşey diyemem ama ona lafım yok. 2,3'er kez hero power'ı kullanmalar vs...
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu oyunu da HP'leri arttırıp yugioh gibi böyle 80 kartlı desteler yapacak hale getirseler asıl o güzel olacak.

bir kamyon kart koymak istiyorsun bakıyorsun 30 max :(

gerçi düşününce onun maçları bunun 4 katı falan uzun sürüyor.
casual oyuncuların yarısı bırakır maclar o kadar uzarsa.
controlden fazla rush deck varken hele
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...