Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seboreik Dermatit

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

zonayla tanıştınız mı hiç? çünkü bahsettiğiniz şeyler biraz hehe kalıyor

abi beterin beteri hep var.

zona su ciceginden olmuyor mu? cok asiri stresli bi donemde bi vurdu gitti. kalici surekli olani var mi bilmiyorum.

stresin amk diyebiliriz gerci hepsi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

beni vurdu bi aydır işte zona. hayatımı skti. ve hiçbir zaman geçmeyecekmiş. bi kere vurdu mu her ağır stress döneminde tekrarlarmış.

şimdi kaşıntısı sürekli rahatsızlık hissini falan geçtim. derinin üzeri hayvan gibi yara oluyor ve KEMİK AĞRISI çekiyosun. böle ezik kas ağrısı gibi ama balyozla vurmuşlar gibi.

ve ilacı yok XD

b-vitamini verdi doktor sadece al iyi gelir sinirlerin güçlensin falan diye bu kadar. dedim napcaz yok mu bişeyi? ya işte 1 ay idare edicen falan. dedim ağrı? ağrı 2-3 haftaya geçer bol bol vermidon içersin dedi.

şimdi şu dermatiti düşünün ona bide hayvani bir ağrı ekleyin. bide hayvan gibi kaşınsın ve tişört bile sürekli rahatsız etsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçici çözüm : Head&Shoulders mentollu. Tamamen stress odaklı bir hastalık bu. Tatile git hemen kayboluyor, dön işe başla tekrar çıkar. Çözümünü de şuana kadar bulanı görmedim.

Hatta çok ayrıntılı bi blog vardı bu hastalıkla ilgili. Orada bu illetten kurtulmak için diyet yapıp zayıflayan mı dersin, "yaşadığımın şehirden oluyor" diyip şehir değiştiren mi dersin. Sonuç hüsran tabi. Bu hastalıkla yaşamaya alıştım ben artık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim de genelde burnumun üstünde bi kızarıklık var hep.

havalar soğumaya başladı mesela şimdi yüzüm çok kurulaştı birden

bana krem önersenize böyle yüzde tabaka halinde kalmayan yağsız olanlardan olsun mümkünse.

hiçbir şey kullanmıyorum kuru olmasına rağmen normal kremlerden sürünce çok rahatsız hissediyorum kendimi yüzümde yağ varmış gibi.sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

üründe bir şey yokmuş bu arada, bulursanız alın, tedarikçi mi ne el değiştirmiş öyle saçma sapan legal zımbırtılar, ambalajı değişip yeniden aynı malı süreceklermiş bıdı bıdı

Ürünlerin üzerinde CE logosu olmasına rağmen CE sertifikasyonu olmadığı ortaya çıktı ve piyasadaki tüm ürünleri toplattı bakanlık. Tabii üretici firma gidip de biz sahte logo bastırdık diyecek hali yok. Abur cubur bir şeyler uydurup geçtiler. Kaç haftadır "bu pazartesi günü tekrar piyasadayız" diyorlar ama nasıl bir tedarikçi değişimiyse bi aydan fazladır ortada yoklar.

Coresatin'i ve üretici firmasını biraz daha araştırmanı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

valla türkiyedeki supposedly en iyi cildiye uzmanı verdi, çocuğumda aynısını kullanıyor dedi. yeni ambalaj ile tekrar çıkacak diyorlarsa ve eczanede satılabiliyorsa en azından temel kontrollerden geçiyordur diye düşünüyorum. hayat kalitemi arttırdı direkt, logo fln pek umurumda değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...