Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

Liebe said:

applev0dka said:

yok cidden soruyorum açı yanıltıyor olabilr

yok abi yanıltıcı falan değil cok bariz sağ ayağı ile rakibin sağ bileğine vurup dusen volkan ya sdsafa neyse iyi forumlar

Abi maçı nerde izliyorsun amuda kalkarak mı ne açısı ya ahaha

apple'ın gözler genelde ayrı bir dimension'dan şeyler görüyor. muslera'nın yerdeki topa kafa atmak isteyerek atladığını falan sanabiliyor. ama bu sefer haklı.

ben ilk 2 kere izlediğimde "kesin penaltı" ama sonra burada yazılanlardan sonra baktım, düşme nedeni kesinlikle kendi tekmesi

Acaba yanlış mı gördüm diye şimdi tekrar tekrar izledim senin o çember içine aldığın noktada ayaklar birbirine yaklaşmıyor bile bırak volkan ın vurmasını falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sabonis said:

Liebe said:

applev0dka said:

yok cidden soruyorum açı yanıltıyor olabilr

yok abi yanıltıcı falan değil cok bariz sağ ayağı ile rakibin sağ bileğine vurup dusen volkan ya sdsafa neyse iyi forumlar

Abi maçı nerde izliyorsun amuda kalkarak mı ne açısı ya ahaha

apple'ın gözler genelde ayrı bir dimension'dan şeyler görüyor. muslera'nın yerdeki topa kafa atmak isteyerek atladığını falan sanabiliyor. ama bu sefer haklı.

ben ilk 2 kere izlediğimde "kesin penaltı" ama sonra burada yazılanlardan sonra baktım, düşme nedeni kesinlikle kendi tekmesi

Acaba yanlış mı gördüm diye şimdi tekrar tekrar izledim senin o çember içine aldığın noktada ayaklar birbirine yaklaşmıyor bile bırak volkan ın vurmasını falan.

dalga geçiyosun di mi. başka türlü olamaz. veya harbiden gözlük lazım =)

önce o noktada müdahale oluyor, sonrasında zaten düşmekte olduğu için, rakibin sol ayağı darbe vurmuş gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

penaltıların hepsi doğru

volkanı öyle bir itiyorki adam kendisinin bile dengesi bozulup kendide düşüyor , penaltı olmasını istemiyorsa itme volkanı kolunu açıyorsun sonuna kdr , hakem çaldımı niye çaldın diyemezsin.

diğer penaltıları konuşmaya bile gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...