Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

applev0dka said:

yok cidden soruyorum açı yanıltıyor olabilr

yok abi yanıltıcı falan değil cok bariz sağ ayağı ile rakibin sağ bileğine vurup dusen volkan ya sdsafa neyse iyi forumlar

Abi maçı nerde izliyorsun amuda kalkarak mı ne açısı ya ahaha

şurda volan adamın bacağının arkasına vurup dusmuyor mu sağ ayağı ile ya ?
https://twitter.com/firatgunayer/status/691267492551991297
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

applev0dka said:

yok abi yanıltıcı falan değil cok bariz sağ ayağı ile rakibin sağ bileğine vurup dusen volkan ya sdsafa neyse iyi forumlar

apple'ın gözler genelde ayrı bir dimension'dan şeyler görüyor. muslera'nın yerdeki topa kafa atmak isteyerek atladığını falan sanabiliyor. ama bu sefer haklı.

ben ilk 2 kere izlediğimde "kesin penaltı" ama sonra burada yazılanlardan sonra baktım, düşme nedeni kesinlikle kendi tekmesi

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Liebe said:

applev0dka said:

apple'ın gözler genelde ayrı bir dimension'dan şeyler görüyor. muslera'nın yerdeki topa kafa atmak isteyerek atladığını falan sanabiliyor. ama bu sefer haklı.

ben ilk 2 kere izlediğimde "kesin penaltı" ama sonra burada yazılanlardan sonra baktım, düşme nedeni kesinlikle kendi tekmesi

Sercan'ın Sol ayak topu uzaklaştırıcam derken volkana vuruyor abi tam düşerken volkan, Volkan ın düşme sebebi o temiz omuz müdahalesi çok saçma penaltı oldu ayağını sokmasa sercan volkan zaten bişi yapamıcaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...