Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tarbil Forum

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Bakmak lazım ama forum bana herzaman gayri resmi gelmiştir.
şu bizim forum gibi sade olması daha güzel benim için. Şimdi benzeri örneklere bakıp ne kadar sadeleştirebilirim ona bakacağım. Forumdan 10-100 sayfalık akadameik çalışma da yayınalamak baya saçma onun yerine o çalışmaya link vermek en temizi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne akademik calismasi..3-4 tane gul yuzlu nur sesli hanim kizimiz uzun uzun tek tek spastik modunda asilamayi ilaclamayi toprak analizini tohum secimini danismanlik sistemi almayi ciftci bagkuru nedir ne degildiri yerel kooparatiflerden destekleri filan anlatsin bir de messenger tadinda bir uygulama caktirin internet ustunden bedava iletisim kurulabilir diye zaten olan seyi kaktirin gecin gidin..
Sosyal ağlarda paylaş

tablet verelim onada.
Birde nette baya yanlış duuymlar var.
Biz herkese tablet sözü vermedik mesela. Tablet dağıttık ama istasyon sahiplerine. Hİçbirisi tanıdık değil sadece arazisi uygun görülen belli şartları sağlayan ve bize bilgi verme konusunda kısıtlamayan kişiler. Sonraki aşama için test amaçlı 1 istasyona yakın 15 tablet daha dağıttık.
Yakında app olarak zaten sürüyoruz programı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Dragonfire said:

Gençler tatil döneminin yavaş yavaş kapanması ile bu forum olayı yine su yüzüne çıktı. Şu foruma bi girin soru falan sorun ya konu gelsin. Kullanıcı olmadan kullanıcı çekilmiyor sanırsam.
Tanıtım hede hödelerini yazılım ekibine verdim becerememişler tekrar elime kaldı.

En iyi mevzu forum'a üye olan ve sorular soran,bilgilendirici paylaşımlar yapan insanlara indirimli ürünler sunmanız. Dahası işte bilgilendirici ve ilgilenen insanlara paylaşımları babında forumda unvanlar vermeniz,rütbe ile beraber indirimli ürünlerin yelpazesinin ve indirim miktarının artması gibi uygulamalar yapabilirsiniz.

Birde tabii siteyi merkeze koyabilmek için çiftçilerin kol gezdiği forumlarla anlaşmalar yapmak,ufak tefek bütçelerle bu işi başarmak mümkün. Düzgün bir proje şablonu oluşturulur ve buna mukabil işte nasıl forum geliştirilebilir tarzı bir iş yapılmaya başlanır.

öbür türlü oraya şuan bin insanı üye yapsan o bin insan soru sorsa yetmez,kurtaramazsın. Önemli olan sürekli katılımcı sağlayabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanıcının gelmesi için sebep gerekiyor baktım forum var ama içerik yok. Hedef kitlenizin böyle bir yerden haberdar olma olasılığı az, böyle bir teknolojik yatkınlığa sahip olma olasılığı da az.

Foruma soru sorsa kim cevap verecek tartışmalı.

Bence temel sorunlar yaratıp su dökerek mi daha çok ürün alınır damlatarak mı? filan konular açıp bunların cevaplarını verdikten sonra google da bu soruları arayan adamların bulup gelmesini beklemeniz lazım.

Ayrıca siteye kayıt ol hadisesi türk insanının ruhuna aykırı bir husus kolaylaştıracak birşey lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...