Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NieR: Automata

knox

Öne çıkan mesajlar

yiaaaa ben de tam pc port'u nasıl demeye gelmiştim, "konsol bölümü bura bilader, pc'de oynamadıh gid burdan >_>!" cevaplarını bile göze almıştım.

nasıl kötü ya pc port'u, platinum gaems'in port'ları iyi oluyordu?

edit: steam'de developer'a da publisher'a da square enix diyor ama platinum'un değil miydi bu, wat?

https://www.youtube.com/watch?v=gWkSYY02Qxc

ee bisküvi reis de "pretty solid port. not a brilliant port but best platinum port ever" demiş? nedir derdiniz delirtmeyin beni (cüzdanı attı)
Sosyal ağlarda paylaş

Kontroller, menülerde gezme, kısayollar vs. baya tırt konsol versiyonuna göre anladığım kadarıyla. Bir de çözünürlük bugu filan var diyorlar.

Benim oyun da crash oluyordu 10 dkda bir. 1,3,5,7 çekirdeklerini devre dışı bıraktım task manager>set affinity kısmından, düzeldi. orijinal oyun da çöküyorsa sürekli bu şekilde ayıp etmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

yapabiliyorsun ama eger questline yarim kaldiysa bastan basliyorsun.. bir de sanirim 2b ve 9s'e ozel questler var.. 2b exclusive olanlari yapamazsin..

ama oyun tamamen bittikten sonra chapter selection aciliyor.. ordan donup kacirdigin questleri yapabilirsin (achievement ya da quest hikayesini gormek icin)..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni başlayacak varsa tavsiyem sidequestleri de yapın. dünya, karakterler ile ilgili bilgiler, atmosferin oturmasına yardımcı oluyor. sana şu itemı veririm ama önce bakkaldan 2 ekmek kap gel tarzında değiller. güzel hikayeler var.

önemli sideqların listesi
Route A

Terminal Repairs
Find a Present
The Wandering Couple
YoRHa Betrayers
Retrieve the Confidential Intel
Anemone's past
11B's Memento

My favorite: When new shop opens near the entrance to desert area, talk to the shop owner and then go to the Shopping Facility - check your map, there must be a quest mark. Make sure you completed this quest, reward is pretty nice.
Route B

Data Analysis Freak 1 + 2 (Offered at Bunker)
Amnesia (Near the building you landed on at the beginning)

Route C

All quests from shops in the Camp.
Play With Us! (do it immediately upon received)
Storage Element (do it immediately upon received)

bugün de nierı övdük çok şükür.

dipnot: yoko taro'nun allahı yok ;_;
Sosyal ağlarda paylaş

biraz da combat öveyim çünkü sıkıcı denmiş. yine inanılmaz emek verilmiş bir yönü oyunun. ben hacknslash zaten sevdiğim için ağzım açık oynadım. ama bayıyo diyorsanız oyun sonuna kadar light attack spamlemek yerine değişik silahları farklı slotlarda farklı movesetlerle deneyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=QAU_8GEgSwI
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...