Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

oyun release olduktan sonra 1. haftada neden content gelmiyor beklentileri. millet iyicene kafayı sıyırdı das.

Degil iste, o senin oyle anlaman.

1 . Hafta icin degil, 2 ay sonrasi icin hic geri bildirim gelmemis mi?
Gerci forumda bugun bunu savunup yarin amaan iki mod var sıkıldım diye isyan edecekler de olacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

ne diyon hacı ya. adamlar map ve class planlarını açıkladılar zaten. "daha çok map gerek" diye geri bildirim mi olur. given bir şey zaten o. adamlar istemesen de yapacak dlc ıvır zıvır satmak için. sorunlu olan şeyleri düzeltiyorlar işte. bot ve guardbreak çok sıkıntı şu an. ushit problemlerini düzeltseler şahane olur mesela. class dengesi yapıyorlar bir yandan. network sorunlarının 99% ı düzeldi bizim için. custom game oynar gibi duel yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna gelebilcek çok içerik var ya. Bu arada kimse hikaye modunu oynamadı mı, yoksa konuşuldu da ben mi kaçırdım?

Dün hikaye modunda valkyrie geldi, böyle bir class yok. Aşırı zevkli. Shield kullanan classlar ılıktır ama valkyrie değildir. İnanılmaz eğlenceli bi class olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayni sey star wars bf ve division icin de konusuldu. Cok guzel bir atmosfer ve ilk 30 gun sahane sonra dlc'leri gecirip paralar cukka kafasi nedeniyle kisitli content oynayanlari kacirdi(division'da baska sebeplerde var ama ps4'te bunlar daha hafifti)
Oyunu begendigim icin soyledim yoksa her iki oyunun da yapimci ekibinde degilim ama contenti dlc olarak cakma cakalligi konusunda keske beta feedbackler dikkate alinsaydi dedim. Hakliyim da bu konuda.
1 haftada contentten sıkıldım demek degil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Oyuna gelebilcek çok içerik var ya. Bu arada kimse hikaye modunu oynamadı mı, yoksa konuşuldu da ben mi kaçırdım?

Dün hikaye modunda valkyrie geldi, böyle bir class yok. Aşırı zevkli. Shield kullanan classlar ılıktır ama valkyrie değildir. İnanılmaz eğlenceli bi class olmuş.

valkyrie de şu an design flaw var 1v1 de. adamı knockback ettiğinde adam çok uzak kalıyor vurabilmen için, pencere kapanıyor. ancak adamın sırtını duvara dayarsan o zaman fanteziden fanteziye koşuyorsun ama kiti çok güzel cidden. çok akıcı komboları.

deli bufflıyorlar bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

bleed koyulan tarafın psikolojisi etkileniyor, bi anda vursa o kadar üzülmez ama "gözümün önünde minnoş healthlerim eriyor" psikolojisine giriyorlar.

şu aynen. bi de iki taraf da defansa yatıp saatlerce blok/parry-riposte kovalamasın, iki bleed yiyince LAN CANLARIM BİTMEDEN ÖLDÜREYİM diye yürümesi için mantıklı bi mekanik de, çok kıl işte sdf

Dragonfire said:

alırsan oynarsın, almazsan oynayamazsın paran cebinde kalır.

dünyanın en düz adamı yorumu gibi olmuş ama "alırsan oynarsın" > alıp da oynamamak
Sosyal ağlarda paylaş

iki şey sorucam, birincisi guardbreak'i counterlamanın zamanlaması nasıl oluyor? SPAM SPAM İMDAT ATICAK UÇURUMDAN değil kesinlikle :D visual / audio que'su var mı? ısrarla beceremiyorum. so much rage :(

ikincisi de execution yerken tam anında guardbreak'e basarak gb counter'ı gibi exec'ten kurtulunuyor gibi bişey duydum. yine ölüyorsun ama exec olmuyor, dolayısıyla res'lenebiliyorsun gibi. şehir efsanesi di mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

[eyyor]
ya arkadaş şu statlardaki leşlik nedir ya. ne bir yerde tooltip var ne bir açıklama.

block damage var chest armor'da. insanlar heavy'lerin bloklanınca verdiğin chip damage'i arttırıyor diyor. dmg arttıran bişeyse armor'da ne işi var diye pek aklıma yatmadı.

bi de block damage resistance var, o da koldaki armor'da. buna da heavy blokladığın zaman yediğin chip dmg'i azaltıyor diyorlar.

öte yandan kılıcın blade'indeki defense için de genel dmg resiztans hacı diyorlar da hepsi random varsayım.

rare'ler düşmeye başladı patır patır, artısı da eksisi de dramatik. dominion'da domine etmesinler iki hızlı res atıcaz diye. ayı mısınız ya iki açıklama koyun şuraya. ben niye google google geziyorum şuncacık bilgi için?

hadi gamepad prompt'larını ps-xbox diye değiştiremiyoruz (yılların winning eleven'cısı olarak ekranda X gördüm mü elim hep xbon'un A tuşuna gidiyor. rt-rb'lere girmiyorum bile.) onu kabullendik, 2017'de gamepad için rebind yapılamaması yetoluğu nedir arkadaş?
[/eyyor]

demin biraz dayak yedim de kalbim kırık, sinirim bozuk :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam da rebind be abi :(

hani 3 saf toplanıp indie oyun yapmıyosun ki. aaa kasıyorsun, kendi digital dağıtım platformun var falan, iyisin yani. cahil midir nedir ya, bu gebeşliklerini gördükçe sinirleniyorum asıl. yoksa yemişim tooltip'ini bilmemnesini.

son 10 yılda aldığım 2. ubi oyunu sanırım. aklıma mantığıma sığmıyor o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

smsle kovulması lazım o taraflarda çalışan adamların.

SDJHGDASHGJD şu nasıl güzel bir tabirmiş, "muhasebeye falan da uğramayın, son 14 günlük hak edişinizi gönderdik havaleyle." diye biten kovulma mesajı (tu)(tu)

business model iyi hakkaten; şapkasına ayrı, şapkanın tüyüne ayrı (ki var şapka tüyü tier customization) para mı isteyecekler diye tırsarken, ki kozmetikler önemli değil ama map pack'i var hero'su var, "sebil (ama 2 hafta sonra sebil) abi gel" olunca bastım aldım.

overwatch etkisi işte bunlar ehe mehe diyesim var fanboy'luğum yüzünden de o kadar ileri gitmiyim :)

ha mal gibi uplay'den aldım, keşke steam'den alaydım. "abi refund?" dedim "48 saat içinde cevap gelir" diye cevap geldi otomatik ama arayan soran yok, gg oldu heralde.

@cüce valla ubi deyince watch dogs ve ass creed'ler, bi de farcry (onu da sevmiyom) geliyor aklıma. öyle olunca da baştan kıl oluyorum otomatikman. yoksa şimdi baktım da güzel oyunları varmış (doğal olarak).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...