Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

ep 5

Bran'in kolunda ki mark ağacın büyüsünü bozup white walkerların içeri girmesini sağlıyosa, belki Bran, Wall'un güneyine kaçınca yine kolundaki mark yüzünden orasıda yalan ölür, öyle yürür white walkerlar westerosa.

Euron'un da dragon tame muhabbetini koysalardı keşke ya. Horn filan.

Bi de tiyatro sahnesi tam bir

http://www.youtube.com/watch?v=9fWWXbB82Tg

olmuş sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

LAN?!?

Abla yorumlarını bekliyorum. Yazdığında bi dürtte gözümden kaçmasın. Beynim yandı bu bölümde (:

Ayrıca bazı şeylerin ucunu özellikle kitapta anlatmak için açık bırakıyorlar sanırım. Ticari bir kaygı mıdır yoksa televizyonda anlatılabilecek türden değil midir bilemem de bariz böyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olmuş diye izledim son bölümü, kapının sapı esprisi iyi düşünülmüş olsa da, öle bi deus ex machina koyulmuş ki artık her şey olabilir. Kitabın sonunu niye getiremediği belli oldu.

Şu an kralın dönüşü'nü tolkien yazmadan peter jackson filme çekse nolurdu gibi bir şey izliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Ne olmuş diye izledim son bölümü, kapının sapı esprisi iyi düşünülmüş olsa da, öle bi deus ex machina koyulmuş ki artık her şey olabilir. Kitabın sonunu niye getiremediği belli oldu.

Şu an kralın dönüşü'nü tolkien yazmadan peter jackson filme çekse nolurdu gibi bir şey izliyoruz.

Yazdıktan sonra çekti de ne oldu sanki :D
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Mesajın cahilliğinden diş etlerim çekildi. 7. kitap da dahil groundwork hazır, 6. kitap çoktan yazıldı bitti sadece düzeltmeleri yapıyor, D&D genel olarak major karakterlerin sonundan haberdar.

Daha önce kitaplarda öncülü görünen bi time loopu ilk defa açık açık anlattılar olay bu. 12 Maymunun hikayesine benziyor biraz, edebiyatta daha önce kullanılan bi tema. Yeni bişey yok yani geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Starklar'in kicini toplamak icin dag gibi insanlarin olup durmasina karsiyim. Insanlar 'tamam bu hikayedeki protagonist sensin' dercesine kendilerini Starklar'in onune atip duruyor. O agac kizlar Children of the Forest'in son temsilcileriydi muhtemelen, eski bir irk yok oldu orada yazik. Sansa da yakinda kiciyla daglari devirecek kesin, bakalim onun salakligi kimlere mal olacak.

sansa herşeyi yapabilir çünki ona remzi ticiviz etti :(((((((((
adam milletin çükünü kesiyor derisini yüzüyor ama en önemlisi sansanın kızıl götü. raaaaaaaaaapeee

Sosyal ağlarda paylaş

dün çok kaliteli bi şekilde izleyemedim ama o mağaranın arkasında neden kapı vardı la? ön tarafı açık olan mağarada cereyan yapmasın diye mi? plot kapısı gibi geldi, ya da düzgün yapamamışlar mekanı.

bi de boğulan greyjoy kalkmayaydı çok iyi olacaktı, mal gibi bakışsaydılar falan sonra da for the queen diye geri dönseydiler lol, gemiler geri çağrılsaydı falan, taam kralsınız be olm diye işaret verilseydi.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...