Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

3

arthur dayne dual wield mıydı ya? güzeldi dövüş ama. bölümün en güzel kısmıydı. tyrion (iki no name figüranla anlamsız monolog neydi öyle lol, zaman mı dolduramamışlar) ve sam kısımları bayıktı gene, sam'i hikayeye döndüreceklerse ne ala yani o dramı kessinler ama artık kadınla.

king's landing gene en enteresandı, kralı wololoooo ile çevirdi herif ya tam aoe2 priest lol. ama gene de canına okuyacaklar. hala en ilginç kısım orası.

remzi ve yanındaki pislikleri con mu öldürecek bakalım. thenn'lere yedirsinler ama. öte yandan bir bölüm daha pislikler öldü, ser alliser rest in pieces.

arya ASASİNOOOOOOO, her name is not important. now her genocide crusade begins.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

arthur dayne dual wield mıydı ya?

Dualwield olmamasını geçtim, Arthur Dayne Dawn adındaki efsanevi Dayne kılıcının son kullanıcısı. Valyrian bladeler kadar sağlam / hafif vs ama görüntüsü çok farklı, efsaneye göre meteordan yapılmış (dayne ailesinin malikhanesinin adı Starfall). Hatta kılıcı öyle her lorda vermiyorlar, sadece aileden Sword of the Morning titleını taşıyabilecek kadar vasıflı biri çıkarsa Dawn u kullanabiliyor. Dizide göstermemişlerdir ama

Ned Arthur Dayne'i kestikten sonra Dawn u alıp Starfall'a geri götürüyor, o derece önemli bi sembolizmi var. Dayne ailesinin bu kadar iyi bilinmesinin sebebi kılıç ve kılıcı taşıyan ünlü şövalyeleri.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice - dayne - bölüm 3

evet ben de arthur dayne ve dawn hakkında okumuştum barristan ile alakalı bakınırken, o yüzden şaşırdım yanlış mı hatırlıyorum diye. hatta kuma kılıcı saplayınca "YA KUMA SAPLANIR MI VALYRIAN STEEL, NAPIYORSUN" dedim demin izlerken lol. adamın lakabı sword of the morning iken ayıp edilmiş 2h dawn kullanmıyor olmasın. swords of the morning değil yani.

Sosyal ağlarda paylaş

dayne

Valla kitablarda daha oraya gelmedim ama DW kolay iş değil, savaşta elemanın darbeyle bileğini büken yok ve 2 adamı öyle biçiyor.Kılıçlardan biri dawn dediğiniz gibi diğeri silah arkadaşındaki ile aynı kendi aralarında hikayesi olan common bir sword olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...