Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

İlerisi için teori

Staniss öldü, ordusu dagıldı büyük ihtimalle o ordudan kalanlarda kara kaleye gelecek. Melissandra Jonu canlandıracak, Jon nöbetin komutanlıgını bırakacak yeni kaderi için Stark soyadını alacak. Stanissin kalan adamları ve yabanılların komutasını alarak - kışyarına yürüyecek. Sansa da briennece bulunacak ve jona getirilecek. Starkların ortaya çıkması kuzeyde boltona karşı isyanı başlatacak ve boltonlar yenilecek. Ramsayde babasıda ölecek. En ufak starkda çıkacak ortaya.

Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

İlerisi için teori

Staniss öldü, ordusu dagıldı büyük ihtimalle o ordudan kalanlarda kara kaleye gelecek. Melissandra Jonu canlandıracak, Jon nöbetin komutanlıgını bırakacak yeni kaderi için Stark soyadını alacak. Stanissin kalan adamları ve yabanılların komutasını alarak - kışyarına yürüyecek. Sansa da briennece bulunacak ve jona getirilecek. Starkların ortaya çıkması kuzeyde boltona karşı isyanı başlatacak ve boltonlar yenilecek. Ramsayde babasıda ölecek. En ufak starkda çıkacak ortaya.

ve hepsi mutlu yaşayacaklar. evet.
Sosyal ağlarda paylaş

s5e10

stanniste şamar oğlanı oldu iyice ya.umarım ölmüştür,artık hayır gelmez ondan.sözde iyi kumandan herif ama robertın isyanı sırasında kuşatılan kalede götünün üstünde oturmak dışında yaptığı bir icraat yok.melisin satış tam tokat oldu ama sdfs.

danynin karşılaştığı dorhrakilerin kim olduğu(kitap)

drogo öldüğünde khalasarın büyük kısmını alıp kendini khal ilan eden adamlarından biri.khal jhoqo.tanıyorlar yani danyi

Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Red said:

arkasokaklar sezon finali dfgds

for the woç madırfakır.

bence cast değiştirsinler ya. arya çok kötü oyuncu ve çok itici bi karı oldu. sandsnake tayfasını da değiştirsinler nedir o kezban tripli kadınlar hakkaten.

stannisçiyiz.

Sandsnake tayfası her çıktığında dizinin çıtası düşüyor. Şanselize cafe müdavimi kızlar ayarında hepsi.

Dorne kadınalrı için şarkılar yazılmış hepsi eciş bücüş.

Afsdıhfusj aynen amk Hakkarili amca gibi kızları dünyanın en güzeli diye satmaya çalışıyorlar amk kara kuruları ya.
Sosyal ağlarda paylaş

s5 e10 final

stannis'e ilahi adalet ne kadar hızlı tecelli etti, brienne elinden gelmesi bölümün açık ara en iyi kısmıydı. karısı da gitti ohh. melis belasını bulana dek daha karıştıracak belli ki ortalığı. davos gerçeği öğrenebilse orada böğrüne saplardı ah ah.

remzi'nin metresinin karpuz gibi patlaması süperdi, remzi o kadar hızlı gitmez umarım. cofri gibi bir son lazım ona. theon şaşırttı, gerisi gelecek sezona artık.

kızı öpünce ben anladım zehirlediğini, çok belli oldu. jaime'e güm karma sillesi.

bütün danaryos kısmı kocaman bir anlamsızlık. barristan paşa gittiğinden beri koca bir sıfır bütün kıta, tyrion da kurtaramıyor çünkü çevreyle etkileşimi eğlenceliydi onun, çevresinde ona yansıma yapacak kimse yok. hadım figüranı sağ bıraktılar da daha da keyifsiz olsun orası.

cersei sahnesi çok gereksiz uzatılmıştı, millet iyice sempati beslesin diye mi uzattılar o kadar anlamadım da ben bütün bu süreci irade gücünün testi olarak gördüm ki bu testi geçti ve ödülünü de aldı nihayetinde. high sparrow olsam mezarımı kazar, içine yatar beklerdim. kızının haberini de alınca poison immune undead'i salar dorne'a.

arya gördü dünya kaç bucak. ailenin aemon'u olur artık ama kadınları mayıştır yapmıyorlar galiba. dark brotherhood faction'ına katılıp nightingale armorla open world'de gezip intikam alabileceğini sandı lol. daha komiği de en önemsiz tier1 birimi öldürücem diye kötürüm kaldı. you go gurl!

"cidden bir halt bilmiyorsun can sınov". benjen'i duyunca ben dedim daha ne alaka şimdi, genç osman'ın başına gelenleri de okumamış belli. sam'in kılpayı kurtulması tek teselli.

Sosyal ağlarda paylaş

sonraki sezonda

Epey dolandım nette, Arya kör devam edecek diziye ama bir nevi bir Daredevil olması ihtimali var.

Reek'in ablası daha güçlü bir donanma ile dönecekti, onun dönüşü dengeleri değiştirecek. Army of dead sudan geçemiyor, onun donanması var.

Cast ekibi bir "erkek çocuk" arıyormuş yana yakıla seçememişler halen daha. Başrol/önemli karakter olacak belli ki.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...