Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Konuya hakim geek aranıyor aydınlatsın beni...

Ya şimdi kafam karıştı , Akgezenleri eğer Children of Forest yaptıysa Great Other da onlarla bağlantılı mı ?

Bir anda Rhllor - Great Other muhabbeti çorba oldu kafamda, anlamını kaybetti...

not: Kitapları okumadım...
Sosyal ağlarda paylaş

boltonlar kesmiyor adamın elini.dizide saçma durabilir ama jaimenin elini kesen önce lannisterlara sonrada onlara ihanet edip taraf değiştiren bir paralı asker grubu(brave companions).roose jaimeyi bırakırken ''babana söyle benim elinin kesilmesiyle bir ilgim yok''diye tembihliyor.

asıl saçma olan jaime'nin cersei ile ilişkisini kuzeniyle(lancel) ilişki yaşadığı ortaya çıkmasına rağmen hiçbişey olmamış gibi sürdürmesi.bilmiyormu diycem ama imkan yok bilmemesine.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Dizide Jaime'nin elini Boltun'un adami kesiyor ama. Adam daha sonra oluyor ama Jaime'nin bundan haberi yok. Kendisi icin bu kadar onemli bir olayin pesini cabuk birakmasi ve kisisel hinc gutmeyip tamamen baska olaylara odaklanmasi biraz garip geldi bana.

dizide logic aramıycaksın pek keyfini kaçırmak istemiyorsan.kitap hertürlü veriyor tabi bunu sana.loras'ın brienne kings landingteyken renlyi öldürdüğünü düşündüğü halde hiçbir etkileşimde bulunmaması veya davosun sezonun anca 4.bölümünde stannis ve shireen hakkında sorular sormaya başlaması vs.falanda var ona bakarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

aynı şekilde ölüyor kitaptada.ama robert strong(mountainstein)'un mountain olduğu açık edilmiyor kitapta.sözde kafatası dorne'a gönderiliyor.öldü biliniyor yani.

ne yaptıgı nası kurtardıgı fln ayrıntılı anlatılıomu dızıde ustune ortu koyuyor sonra kaldırıolar hoop ayakta mountaın:D
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

_Rave said:

aynı şekilde ölüyor kitaptada.ama robert strong(mountainstein)'un mountain olduğu açık edilmiyor kitapta.sözde kafatası dorne'a gönderiliyor.öldü biliniyor yani.

ne yaptıgı nası kurtardıgı fln ayrıntılı anlatılıomu dızıde ustune ortu koyuyor sonra kaldırıolar hoop ayakta mountaın:D

Net olarak söylenmiyor ama Qyburn onun üzerinde çalışırken kadınlar da dahil mahkumların vücutlarını kullanıyor. Kitaptaki yaratığın tam bir ucube olduğunu tahmin ediyorum. Dorne'a sahiden de Mountain'ın kafatası yollanmış olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

_Rave said:

kitap anlatmıyor mountaina ne olduğunu.çığlık ata ata öldü diye geçiyor.kafatası dorne'a yollanıyor dediğim gibi.sonra ortaya yoktan robert strong çıkıyor.açık açık mountain=robert strong demiyor yani kitap sana.ama bariz yani.bazı karakterlerde kesin olarak söylemesede şüpheleniyor mountain olabiliceğinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

kujo123 said:

_Rave said:

Net olarak söylenmiyor ama Qyburn onun üzerinde çalışırken kadınlar da dahil mahkumların vücutlarını kullanıyor. Kitaptaki yaratığın tam bir ucube olduğunu tahmin ediyorum. Dorne'a sahiden de Mountain'ın kafatası yollanmış olabilir.

O zaman kitapta farklı kol bacak kafa göğüs bel altından toplama kasa yapıyo adam
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Nigger_of_the_sand said:

Jaime

Dizide Jaime'nin elini Boltun'un adami kesiyor ama. Adam daha sonra oluyor ama Jaime'nin bundan haberi yok. Kendisi icin bu kadar onemli bir olayin pesini cabuk birakmasi ve kisisel hinc gutmeyip tamamen baska olaylara odaklanmasi biraz garip geldi bana.

dizide mantik aramyacaksin

dizide logic aramıycaksın pek keyfini kaçırmak istemiyorsan.kitap hertürlü veriyor tabi bunu sana.loras'ın brienne kings landingteyken renlyi öldürdüğünü düşündüğü halde hiçbir etkileşimde bulunmaması veya davosun sezonun anca 4.bölümünde stannis ve shireen hakkında sorular sormaya başlaması vs.falanda var ona bakarsan.

ben davosun tepkisizligine de baya degindim zaten burada ama loras'in olayi dikkatimi cekmemisti

Sosyal ağlarda paylaş

KİTAPÇILAR BENİ SPOİLERA BOĞUN :D

Brann

Şimdi öncelikle whitewalkerların lideri Brann'ı nasıl görebiliyor?Bunlar O ağaç ile geçmişe yolculuk yaparlarken büyü ile bunları yaşlı baş warg gizliyor muydu da brann noob noob kendi başına hareket edince kendini gizleyemedi?

Hodor

Yazık oldu tosuna.Anladığım kadarıyla Hodor çocukken içine bu yaşlı warg giriyor ve onu brannın hizmetine geçirmek için böyle beyin özürlü numarası yaptırıyor?

Ramsey artık kabak tadı verdi.Fazla zorlama karakter.Aktörden kaynaklanıyorda olabilir.Hadi bir psikopat lider yaratalım şart oldu deyip konmuş resmen.Kitapta eminim böyle zorlama bir şekilde gitmiyordur.

Dizide tek ilgi çeken şey whitewalkerlar şu an.Son bölümden de anlıyoruz düşen ratingleri toplamak adına artık kuzeye daha fazla vakit ayrılıyor.

Khalesinin olayları falan acayip zorlama.4.bölümde yaptıkları falan baya güldürdü beni.Adamın boynunu koparır o Khallar tek başlarına.Cidden kitabı okumak lazım.Dizi yaparak mahvetmişler bence kitabı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...