Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 15

Seru

Öne çıkan mesajlar

Nigger_of_the_sand said:

Polonya'dayım ama Steam adresim Türkiye olarak gözüktüğü için tr fiyatı ile alabiliyorum oyunları. Alsam banlanma ihtimalim nedir? sdf

account'dan değiştirebiliyorsun mağaza ülkeni. ayrıca tr fiyatı ile alırsan birşey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de oradan polonyadayım diye seçersen türkiye opsiyonu gidiyor, ülke değiştirmek için support ile görüşmen gerekiyor.

ayrıca ülkeyi seçtikten sonra alışveriş yapmalısın ondan sonra fiyatlar polonya fiyatlarına döner. yoksa fiyatları anlık görürsün kapatıp açınca türkiye'ye döner fiyatlar. türkiyeye yakın zamanda döneceksen polonya seçme ya da pl fiyatları pahalı ise pl seçme hiçbir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden bu feature yoktu gift ve region olaylarını değiştirtikten sonra bu ülke seçme mevzusu geldi. ben 2 senede yurtdışında yaşadım 6 ay önce türkiyeye geldim daha yeni değiştirdim mağazayı birsürü alışveriş yaptım problem olmadı. bu tarz ülke değiştirenler için getirmişler bunu. hiçbirşey olmaz korkma. ben neler yaptım neler.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

eyyyy paticik size soruyorum, oynamayacağınız ama kenarda dursun diye alacağınız oyunlara para harcamaya hazırmısınız :P

Ahaha. Bişe itiraf edecem. Çok pis dalga geçeceksiniz ama olsun.

Kredi kartımın numarasını hala ezbere bilmiyorum. Benim 2 sene önce Summer Sale'de çok para harcadım diye kredi kartımına el koymaya karar verdi. O gün bugündür kredi kartıyla bi alışveriş yapacağım zaman kendisi bilgisayar başına geçip, gizli sekme açıp kendisi alıyor...

Bu sene 2 oyun alabilirmişim. Fazlasını alınca oynamıyomuşum. Para boşa gidiyomuş. :(
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

2 saat filan diyosunuz da adamlar 3 saat 32 dakika playtime olan Stronghold Crusader 2'yi refund etti

edik: yanlışlık yapmış olabilirler ki sc2 gayet pahalıydı :D

edik2: yanlış başlığa yazmışım steam refunds konusuydu yeri :)

preorderda 4 dolarken almadınmı sen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...