Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

DM falan hikaye bariz buildlara göre degisiyor mobların olayı heavy sign buildlarla yanan yere yapışan herşey ez mode iken bunlara immune olanlar zorluyor diyecem aslında hayır tabi cmdkls aktive shield axii ile falan yine cok rahat dksmdk
Ben sign gidiyordum yanlıslıkla trigger ettiğim +10 belki fazla archgriffine sadece igni atıp kesince hassektor lan dedim respec ettim buildi.sonra attack/sign hybrid bişi yaptım oyun daha eğlenceli zor ve zevkli oldu.öyle devam etttim.
Bariz op buildlar var uzak durun kısaca.
Sosyal ağlarda paylaş

Sign build op değil %based damage ı var, lvl farkına rağmen mobları daha rahat kesiyorsun ama yine çoook uzun sürüyor. 1 saat değil de 5 dakika sürsün witcherın aksyon combatında çekilmez bi süre.

Oynamak istiyorsanız oynayın yani, dengesiz opluk yok sadece bosslar için cat builddan daha iyi ama kalabalık gruplarda yavaş kalıyor. Bide ben lvl10ken lvl20 leshen questi yapacağım diye bi gereksiz vakit kaybı peşindeyseniz diğer buildlere göre daha oluru var.
Sosyal ağlarda paylaş

Op dememin sebebi herşeye oneshot atıp geciyorsun gibisinden degil. Yrden hem neredeyse freeze hemde alt modu efsane interrupt ozelligi var. Igni burn yiyen her turlu mobda op zaten burn dmgdan hem agir dmg yiyor hem atak veremiyor. Quen 6483397373893 dmg bile olsa tamamını absorb ediyor 1 kereligine active shield ve reflect alırsanız yuruyup boss bile kesebilirsiniz melee olan ve full hp ile. Aard ise toplu gruplarda 15 sn falan yere yapistiriyor moblari ve one shot atıyorsunuz hemen hepsine. Kısaca çoook kolaylaştırıyor oyunu ne biliyim Dm oynarken bu kadar basit oluşu potları ve oilleri kozmetik olarak kullanmak bana göre degil ve bence op bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hearts of Stone

Bitirdim.

Güzeldi baya, ama O'Dimm biraz muğlak kaldı elemanı yendik tamam riddle i çözüp ama neymiş kimmiş tam açıklığa kavuşmadı qq - bir de tabii Ofieri mage ve Toad Prince daha fazla uğraştırdı ondan o da uyuz biraz. Yani anlıyorum öyle ancient evil olmak ki combat yapmaya kalksan instant ölmek ama ne bileyim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...