Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ya ilk oyunlarda hiç Triss e yüz vermeyip, bu save i aktarıp sonra Yennefer le Vizima da karşılaştığında ne dediğini hatırlayan var mı aramızda? Ben Triss i götürmüştüm ilk iki oyunda, dolayısıyla Yennefer e niye beni daha önce bulmadın diye sorduğumda "rahatsız etmek istemedim, Triss le çok güzel bir çift olmuştunuz" falan yapıyor, sonra questini yapıyosun falan bir etkisi yok ama o diyalog değişiyor mu dediğim gibi yapanlarda onu merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ya ilk oyunlarda hiç Triss e yüz vermeyip, bu save i aktarıp sonra Yennefer le Vizima da karşılaştığında ne dediğini hatırlayan var mı aramızda? Ben Triss i götürmüştüm ilk iki oyunda, dolayısıyla Yennefer e niye beni daha önce bulmadın diye sorduğumda "rahatsız etmek istemedim, Triss le çok güzel bir çift olmuştunuz" falan yapıyor, sonra questini yapıyosun falan bir etkisi yok ama o diyalog değişiyor mu dediğim gibi yapanlarda onu merak ettim.

Senin beni bulacağını düşünmüştüm ayarı zayıf bişiler söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fightlar çok değişmiyor ya bence güzel ayarlamışlar zorluk olayını biraz ameleliği artıyor ve pot yağ filan kullanmaya itiyor.

Yoksa abartı bi zorlaşmıyor oyun.

Bu arad 3 gün 1 saat olmuş level 18 oldum anca. Böyle mi tutar bi oyun ya. Tam artık PC almam zaten moba dışında kitleyen single yok diye düşünürken ikinci el ekran kartı bakar oldum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...