Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yav said:

TLDR:

Rockbiter 1Mana -> 2Mana

Call of the Wild 8Mana->9Mana

Tuskar : Only basic Totems

Abusive Sergeant 2/1->1/1

Execute 1Mana->2Mana

Charge 3Mana->1Mana Minion gets "cant attack heros this turn."

Yogg stops casting when destroyed, transformed or silenced.

çok iyi. çok çok iyi. ayy hadi hayırlısı inşallaaaaah. çok umut verdi.

hemen bi hesabı da yapalım:

3x Call of the Wild = 1200 dust
19x Normal Tuskarr, 3x Golden Tuskarr = 1960 dust
21x Abusive Sergeant = 840 dust
1x Yogg = 1600 dust

toplam 5600 dust

mmmmmmmmmmmmmmm
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiom abi bana kalsa oyundan silseler de olur, shaman kuscaktim artik. Simdi nolur acaba meta, uber bi degisiklik olmasa da torpulenmis olur oyun

Yogg nerf'u de guzel olmus.

Charge ise bambaska bi karta donusmus, eskisinden cok kullanilirsa sasirmam :D
Worgen otk guzel deckti uzulecek gibi oldum ama o kadar da muhim degil galba
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

üst üste 3. post oldu da bi arkadaşımla konuşuyodum
rockbiterı nerflediler çünkü doomhammer herkeste var
beleşe disench edip de dust almasınlar diye rockbiterı nerflediler dedi
mantıklı geldi

Yaani ben sanmıyorum millette 3-5 dust olmasın diye böyle bir şey yapacaklarını. Öle olsa zaten 2'den fazla olan kartlara dust vermezler en baştan.

Rockbiter'ın olayını açıklayayım bu arada niye bence doomhammer yerine nerf'lendiğini. Shaman'a inanılmaz tempo veriyor ve snowball etmesini sağlıyor 1 manaya. Bazen oyun başında siz güzel challenge ediyorsunuz shaman'ı ama o da nesi, 2 mana 3/4 inip 1 manaya da sizin yaratığınızı öldürüyor çotank diye. O noktada gg oluyor oyun işte. Bir de oyunun hiçbir noktasında ölü kart değil işte. Oyunun başında süper tempo veriyor, oyunun 6-7-8. turunda 1 mana +6 damage olarak eline geliyor. Bu şekilde oyunun başındaki kullanımını engellemiş oldular. Ama hala delicesine burst yapabilir Shaman. Ama double Rockbiter 4 mana gerektiriyor artık, yanında 1 tane Lava Burst atmak için overloadsuz 7 manaya ihtiyacı var. Az değil yani.

son olarak da boldlu kısım için: 3 kere üst üste kendi postu var, adam kendi kendiyle konuşuyor ama şizofrenik olarak kendini arkadaşı olarak görüyor...
Sosyal ağlarda paylaş

yine yahudi sabonis kazandı ya. Başlıycam böyle oyuna artık. Geçen exp. tüm fazlaları eritmiştim bir daha gelmez classiclere balance diye.

Call of wild 9 mana ? Cast etmeye devam... Bu update ile hiç bir şey degismeyecek yine yavaşlatmıyacak bir şeyi sadece yogg'un önünü keser.

*Shaman biraz azalıcak-zoo ve hunter biraz artıcak. sokayım senin balance'ina blizz.
Sosyal ağlarda paylaş

yogg nerf olmamıs aga,yine rngsi iyi olan bordu sikcek ne anladım bu işten :D

tuskar şahane olmuş

abusive gelcekti nerf belliydi ztn

cow olması gerektiği gibi olmuş

rockbiter kötü olmuş,doomhammer olmayan destede yine kullanılan bi kart ayıp etmişler,doomhammer nerf yese daha iyiydi

execute eh işte o kadar cw oynarım üzüldüm tabi ama,buda olması gereken bişeydi galiba,shamanda tuskarı nerf yediğine göre artık o kadar götün sıkışıp 4 manada atmana gerek kalmıcak gibi,çokta dert olmaz sanırsam.

charge da bitmiş baya

işin komik tarafı 4 mana 7-7 hala duruyo asdadasd şaka gibiler

bonus : ghoul + ex atamıyoz artık 7-7 kesmek için 4 manada onu unutmuşum :(
Sosyal ağlarda paylaş

yogg u oyundan direk sil su saatten sonra. %80 kendini olduruyor zaten. Attığı skill gap ini degistir vs baska bin türlü sey yapabilecekken şu ne kadar sacma.

Blizzard balancela ugrasan staff ı özellikle zihinsel özürlülerden sectigi için bu tarz seyler yapıyorlar. Starcraft tan alisigiz neyse ki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 aydır neredeyse ladder oynamıyorum, sezon başında 8-10 aralığına gelip sonra sezon sonu 5 olup bırakıyorum da ondan tam bilmiyorum. Ortalıkta rockbiter kullanmayan bi shaman türü varmış veya daha doğrusu rockbiter'a o kadar da ihtiyaç duymayan bir shaman türü ve gayet başarılı imişmiş. öyle ise sıçtık, çünkü Warrior nerf yedi, Druid comeback ihtimalini yitirdi, Hunter nerf yedi, Zoo nerf yedi. Shaman daha da coşingen olmasın lan nerf'ten sonra şimdi :P

Masticore said:

yine yahudi sabonis kazandı ya. Başlıycam böyle oyuna artık. Geçen exp. tüm fazlaları eritmiştim bir daha gelmez classiclere balance diye.

kıskanmayalım plx. alt tarafı 69k dust var, alt tarafı 73k falan olacak nerf sonrasında. bişi diil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...