Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

ne şu anda dragon warrior ve şamanın antisi olabilecek şey ne. 20k dust olsa onu yapıcam.

BAŞKA BİŞEY GELMİYOR. OYUN 2 TANE CLASS OLDU DELİRECEM

arada mid range hunter geliyor ben hala yeto gibi control priest oynuyorum deck pahalı ama efektif değil zoolar üstünden geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi metaya dayanamayıp twilight guardiansız deathwingsiz dragon warrior yaptım. Geçen sezon pek oynamadığım için 22'den başladım. 15e kadar hızlı çıktım ama çok sıkıcı deste.

Dedim bi yogg saron hunter oynayayım, turn 10 göremediğim için o da yalan oldu. Dragon Warrior, kanser şaman dışında bir şey yok şu an heralde. Haftaya falan laddera kasarım, yoksa oynanacak gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

cycle cthun dediğini kolento uydurdu 2 gecedir kasıyo da, vasat bi deck bence.

cthun warrior'un olayı genel metayı counterlamak, oyun sonu her türlü pataklamak (vs. control). bu cycle cthun'da, worgen deck'inin kart çekme/clear mekanizması ile (pyro+commandingshout+battlerage vs) c'thun kartlarının birleşitği bi deck. öyle olunca o kadar cycle ile hem control maçlarında zayıflatıyosun kendini hem de o kadar aggro'ya karşı hepi topu bi c'thun çekip atıyosun falan o da değmiyor. kolento da kendi uydurmasına rağmen öyle bi mühim başarı falan elde edemedi zaten arada bi göz attığım kadarıyla.

https://s32.postimg.org/4s4yd2e0l/Ekran_Resmi_2016_08_05_16_02_53.png

valla dediğim gibi, her zaman var illallah dedirten deck yoğunluğu bu oyunda ve bence eskilerine göre iyi böylesi

oynaması gayet zevkli olan decklerle counterlaya biliyosun öyle ya da böyle (bkz token druid, cw, yogg hunter vs.) %50'nin üstünde kalabiliyorum hepsiyle B)-

şu imajda çıkan other deck'leri, belli ki kullandığım deck'in key kartlarının gelmediği deckler 0 win hepsi zaten dsf
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-12/

şu sitenin raporları çok sağlam, 5.kez falan yazmış olayım :D

warrior+shaman %40 imiş. bundan bi önceki rapor daha bir umut vaad ediyordu, aggro shaman nedense tekrar çok güçlenmiş. biraz sezon başı olması da aggro artışına etken olabilir.

çok da savunmak istemiyorum metayı bu arada, sadece eski metalara oranla bi yorum yaptım. sevgili vingthor
Sosyal ağlarda paylaş

meta tabi ki efsane, cok iyi falan degil.. ancak kiyaslayinca nispeten daha nefes aldirici..

gecmis hep unutuluyor.. su an secret paladinler olsaydi piyasada emin olun su anki metayi arardiniz..

soylemeye utanmiyorum.. bilmem 20 kusur sezonda sadece 1 kere legenda kastim ve oldum.. o da secret paladinleydi.. oyle de illet bir deckti abi nasil unuttunuz :P..
Sosyal ağlarda paylaş

midrange hunter baya güçlenmiş olabilir ya. hep kullanılabıleybıl kartlar. ayrıca paladin ve priest hala açık ara en kötü class'ler olarak dikkat çekiyor. 1 tane yararlı kart verilmez mi oyunun en kötü 2 class'ine? Rogue ve Mage de meh kartlar aldı ayrıca... oyundaki en kötü 4 class için güzel constructed kartları vermediler....

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...